Žiadna Max a Chloe? Trailer na hru Life is Strange 2 odhaľuje nové postavy a príbeh!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo Amerika hostí snáď najväčšiu hernú konferenciu na svete, E3, ani Európa sa nemá za čo hanbiť. Práve v týchto chvíľach totižto prebieha akcia Gamescom 2018, ktorá sa usídlila v Kolýne nad Rýnom, v Nemecku. Svoju prezentáciu si tak odbilo aj herné štúdio Square Enix, ktoré nám v spolupráci s vývojármi z Dontnod Entertainment priniesli oficiálny trailer na hru Life is Strange 2. Začiatok tejto úspešnej série siaha ešte späť do roku 2015, kedy sme sa vôbec po prvýkrát stretli s príbehom Chloe a Max. Hrateľnosť tohto titulu bola veľmi podobná tým od Telltale Games, takže si hru veľa ľudí okamžite obľúbilo.

Po veľkom úspechu prvej série sme sa dva roky na to dočkali ďalšieho prídavku do tejto franšízy. Hra Life is Strange: Before the Storm slúžila ako prequel k prvej sérii, ktorý sa zameral na postavu Chloe. Namiesto typických piatich epizód sme sa však dočkali iba troch. Na tohtoročnej E3 nám štúdia predstavili hru The Awesome Adventures of Captain Spirit, ktorá nám bola sprístupnená úplne zadarmo. Slúži totižto ako “demo” ku tomu, čo nás čaká už budúci mesiac… Samozrejme, máme na mysli hru Life is Strange 2, teda náležité pokračovanie tejto série. Prvý teaser sme si pozreli ešte začiatkom tohto mesiaca, no neprezradil nám nič podstatné.

Oficiálny trailer na hru Life is Strange 2

Až teraz sme sa dočkali oficiálneho traileru, ktorý mnohým fanúšikom potvrdil ich obavy – Druhá séria nám totižto vyrozpráva úplne nové dobrodružstvo s novými postavami. Hlavnými aktérmi tentokrát budú bratia Sean a Daniel, pri ktorých môžeme z traileru usúdiť, že majú obaja nejaké schopnosti. U Seana to vyzerá tak, že má podobné schopnosti ako Max – Pri pohľade na fotografiu dokáže cestovať späť v čase. Je možné, že Daniel má zas telekinetické schopnosti. Celú pravdu sa však dozvieme už 27. septembra, kedy príde prvá epizóda na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tak čo, stotožnili ste sa s tým, že sa nová séria zameria na úplne nové postavy?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah