Nádherný cinematický trailer na hru Spider-Man odhaľuje solídne nadupaný príbeh a postavy!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred pár dňami nám štúdio Sony predstavilo na akcii Paris Game Week veľké množstvo trailerov na ich nové herné tituly. Medzi nimi sa samozrejme nachádzali hry ako The Last of Us II, God of War, Ghosts of Tsushima a pre nás ako filmový portál hlavne Spider-Man. O tejto hre sme sa rozpísali už toto leto, kedy sme sa dočkali prvého gameplay traileru. PGW nám však priniesol nádherný cinematic trailer, ktorý odhalil viac z príbehu, predstavil postavy a vyzerá naozaj nádherne. Dobrej Spider-Man, alebo celkovo Marvel hry sme sa totižto nedočkali už poriadne dlhú dobu… Snáď to teda štúdiu Insomniac vyjde.

Peter vyzerá ako niečo medzi Andrew Garfieldom a Tomom Hollandom
Peter vyzerá ako niečo medzi Andrew Garfieldom a Tomom Hollandom, Zdroj: youtube.com

Nový trailer na hru Spider-Man

Cinematický trailer nám konečne odhalil, ako bude vyzerať samotný Peter Parker. Už je iba na vás, či zvládnete ďalší jeho výzor. A čo postavy? Pokiaľ máte napozeraného Spideyho, určite ste nemohli prehliadnuť Mary Jane, tetu May, čierneho Spider-Mana – Milesa Moralesa, záporáka Kingpina alebo Normana Osborna, ktorý kandiduje na majora mesta. Hrateľnosť samotná vyzerá úžasne a my dúfame, že sa dočkáme veľkého otvoreného sveta. Bez toho by predsa žiadna Spider-Man hra nefungovala! Pavúči oblek vyzerá zaujímavo a dosť podobne tomu, ktorý sme videli na konci filmu Spider-Man: Homecoming. Hra sa divákom predstavuje už viac ako dva roky, no onedlho sa jej konečne dočkáme.

Ako ste si už určite všimli, hra bude exkluzivitou pre PS4. PC a Xbox hráči si ju tak bohužiaľ nezahrajú. Nevadí, o dôvod viac si kúpiť túto hernú konzolu. Presný dátum vydania hry sme sa nedozvedeli ani v tomto traileri, stále teda poznáme iba číslo 2018. Neviem ako je to u vás, no mne Spider-Man hry na PS1 tvorili kúsok detstva. A ako veľký milovník komiksov, hier a Spider-Man filmov sa na tento titul nedokážem netešiť!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah