Pozrite si nový trailer na pripravované pokračovanie s názvom Krotitelia duchov: Dedičstvo

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nový trailer na pokračovanie Krotitelia duchov: Dedičstvo

Už dva a pol roka počúvame o pripravovanej novinke zo sveta Krotiteľov duchov. A teraz sme sa konečne dočkali. Sony vydalo nový trailer na pokračovanie tohto kultového príbehu s názvom Krotitelia duchov: Dedičstvo. Režírovať ho bude Jason Reitman, syn Ivana Reitmana – režiséra dvoch pôvodných filmov zo série.

Podľa najnovších informácií by mal tento film vyjsť 11. novembra. Na obrazovky a plátna sa vrátia už známe hviezdy franšízy: Bill Murray, DanAykroyd, Sigourney Weaver a Ernie Hudson. Nečkajte však, že budú stredobodom príbehu. Hlavnými postavami totiž bude rodina hraná známymi hercami. Medzi nimi Carrie Coon (Leftovers), Finn Wolfhard (Stranger Things) a Mckenna Grace (The Haunting of Hill House).

trailer pokračovanie Krotitelia duchov: Dedičstvo
Zdroj: gamesradar.com

O čom bude príbeh?

Príbeh bude o matke Callie (Coon) a jej dcére Phoebe (Grace) a Trevorovi (Wolfhard). Okrem nich dôležitú úlohu zohrá aj profesor Mr. Grooberson, ktorého bude hrať Paul Rudd (Ant-Man). Profesor je veľkým fanúšikom pôvodných Krotiteľov duchov, ktorí v roku 1980 pôsobili v New Yorku. Pôvodná zostava sa skladá z postáv Venkman, Stanz, Spengler a Zeddemore.

Rodina sa presťahuje do nového mesta a Trevor a Phoebe sa rýchlo spriatelia s ich rovesníkmi Podcastom (Logan Kim) a Lucky (Celeste O’Connor). Z tejto partie tak vznikne nová generácia Krotiteľov duchov.

Otázka, ktorú si pravdepodobne kladie každý skalný fanúšik, znie: Dokáže sa pokračovanie Krotitelia duchov: Dedičstvo vyrovnať originálom? Pôvodná zostava určite bude mnohým chýbať, no možno nás nová generácia prekvapí a prinesie franšíze mnoho nových fanúšikov.

Čo hovoríte na nový trailer na pokračovanie s názvom Krotitelia duchov: Dedičstvo? Dáte tomu šancu? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: gizmodo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -