Vojna sa končí! Trailer na posledný diel ôsmej série The Walking Dead nás pripravuje na posledný boj Ricka s Neganom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vojna sa končí! Trailer na posledný diel ôsmej série The Walking Dead nás pripravuje na posledný boj Ricka s Neganom!

Len prednedávnom sme sa tešili zo začiatku siedmej série The Walking Dead a na príchod Negana, no už o týždeň sa s ním pravdepodobne budeme lúčiť. Nasledujúci pondelok nás totižto čaká finále ôsmej série, ktorá sa celá zaoberala vojnou medzi Rickovou skupinou a tou Neganovou. Tá celkovo trvala až dve série (7-8). Vyzerá to ale tak, že už sme konečne na jej úplnom konci.

AMC vydalo oficiálny trailer na posledný diel, ktorý nás rovno očaril svojim výzorom. Dostaneme sa totižto na celkom nevídanú lokáciu, na ktorej sa odohrá posledná bitka. Kúsok z nej sme mohli vidieť už v predošlých epizódach, kde sedel Rick pri strome. Tá scéna však (ako vždy) slúžila ako namotávačka práve na túto epizódu. Rick vs. Negan, ani jeden z nich nie je hrdina, ale ani jeden nie je záporák. Ich boj sa končí!

Vyzerá to tak, že nás čaká veľmi špeciálna epizóda. The Walking Dead to s fanúšikmi nemalo zrovna ľahké. Po siedmej sérii začali tvorcovia spomalovať v deji a nie všetci boli z toho práve nadšení. Na začiatku tej ôsmej zase išli až moc rýchlo a akčne, čo sa tiež niektorým nepáčilo. Ak ste to však so seriálom nevzdali, určite ste dobre urobili. Druhá polovica ôsmej série sa totižto nedá nazvať ničím iným ako fantastická. Tempo je späť spolu so zaujímavými konfliktmi.

Tvorcovia nám zatiaľ stále sľubujú, že seriál tak rýchlo neskončí a že nás čaká ešte mnoho epizód. My sme určite veľmi zvedaví, kam sa vlastne ešte budú chcieť dostať. Ak ste však sledovali ôsmu sériu pozorne, viete, že ešte stále majú veľa dobrých nápadov. Čo sa týka tohto posledného dielu, herci tvrdia, že keďže natáčali na takomto špeciálnom mieste, naozaj dúfajú, že to bude veľmi špeciálne finále. Každopádne, nám je jasné, že nech to dopadne akokoľvek, The Walking Dead po tomto dieli opäť zmení smer a začne riešiť úplne iné veci ako doteraz, čo nie je vôbec zlé.

PS: Hneď po odvysielaní dielu bude nasledovať aj premiéra štvrtej série spin-off seriálu Fear The Walking Dead, v ktorej sa objaví aj postava Morgana.

Tešíte sa na finále ôsmej série The Walking Dead? Čo hovoríte na terajšie diely? Viete si predstaviť, kam sa seriál ešte posunie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -