Trailer na prvý originálny DC seriál Titans je plný krvi a nadávok! Mali by sa Defenders začať báť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Trailer na prvý originálny DC seriál Titans je plný krvi a nadávok!

Pojem DC si dnes asi všetci spájate s teenagerskými seriálmi na CW a pokazenými kino filmami. Je to smutný fakt, no bohužiaľ pravdivý. DC je však čo sa týka komiksov lepší ako hocijaká iná spoločnosť a ich odkaz poznajú ľudia na celom svete. Platí to aj o animovaných seriáloch či filmoch, ktoré perfektne odrážajú, čo ich svet superhrdinov vlastne reprezentuje. Do hraného sveta sa im však prechádza veľmi ťažko, no to po dnešku už nemusí byť vôbec pravda.

Na tohtoročný Comic-Con totý prišla aj nová streamovacia platforma, ktorá sa zamerá čisto len na DC veci. Keďže teda ide o nový veľký projekt, potrebujú ho aj patrične vyplniť. Začali teda s prípravou ich vlastncýh seriálov, z ktorých je prvý práve adaptácia populárneho superhrdinského tímu Teen Titans, v čele so samotným Robinom, dlhoročným Batmanovým parťákom. No a vyzerá to tak, že keď DC nemá zviazané ruky štúdiami, vedia čo chcú robiť. Pozrite si prvý trailer na seriál Titans!

Do temnej seriálovej uličky sa síce pustil už aj Marvel v produkcii s Netflixom, no tak ako rýchlo prišli tak aj odišli. Ďalšie série v ich skupinke Defenders už totižto nijak zvlášť neohúrili. Sme teda zvedaví, či sa dokážu udržať práve Titans. Každopádne, ukážka vyzerá fantasticky a je plná presne toho, čo nás pri myšlienke DC napadne ako prvé.

Násilie a krv, spolu už s tou klasickou superhrdinskou spravodlivosťou. Ide stále len o prvý trailer, takže čas na zlepšenie pár efektov tam ešte bude. Bohužiaľ si my tento seriál nebudeme môcť hneď pozrieť, keďže zatiaľ je platforma DC Universe dostupná len pre fanúšikov v USA. Každopádne, sľubujú nám, že čoskoro budú mať prístup aj ľudia z celého sveta.

Čo hovoríte na prvý Titans trailer? Ste radi, že sa DC konečne pustilo do vlastnej tvorby? Čo vravíte na temný nádych seriálu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -