Frankenstein sa vracia pre trailer na Rallye Smrti 4, máme sa pripraviť na najkrvavejší závod vôbec!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite poznáte sériu filmov Rallye Smrti/Death Race, ktorá bola dookola omieľaná aj v televízií. Jediná časť, ktorá ako-tak stála za pozretie, bola tá s Jasonom Stathamom. Ostatné (rovnako ako pri Kuriérovi) nestoja ani za reč. Videli sme teda Death Race 2000 (1975), Death Race (2008), Death Race 2 (2010), Death Race 3: Inferno (2013) a Death Race 2050 (2017). Rovnako ako aj postava Frankensteina, táto séria si myslí, že dokáže vstať z mŕtvych. Opak je však pravdou a štúdio Universal nám poskytol prvý pohľad na nevkusnú štvrtú časť série, Death Race: Beyond Anarchy. Je to vlastne tak zlé, že to preskočí kiná a hneď to pôjde na Blu-Ray a DVD

Vraj sa máme pripraviť na najdivší a najkrvavejší závod smrti vôbec, no pravdepodobne nám budú krvácať iba oči. Pokiaľ by mal niekto záujem o rozšírenie svojej série, už 30. januára 2018 príde film v “Unrated” a Unhinged” combe na Blu-Ray, DVD alebo digitál. Pokiaľ by vám nestačilo plno bonusov, môžete si zakúpiť aj kompletnú kolekciu so štyrmi filmami (Death Race, Death Race 2, Death Race 3: Inferno a Death Race: Beyond Anarchy). O film sa tentokrát postaral herec a režisér Don Michael Paul pod krídlami Universal Pictures Home Entertainment. Celé to však vyzerá iba ako nízko rozpočtový Mad Max

Trailer na Rallye Smrti 4

Nováčikmi pre sériu budú herci Zach McGowan (Dracula: Neznáma legenda) a Danny Glover (Smrtonosná zbraň). Ako známe tváre z iných častí sa vrátia Danny Trejo (Machete) a Fred Koehler (American Horror Story). Okrem nich sa však ukážu aj Christine MarzanoTerence MaynardVelislav Pavlov.

A o čom to vlastne tentokrát bude? Po neúspešnom útoku na väzňa a legendárneho vodiča Frankensteina, špecialista Black Ops, Connor Gibson (McGowan) sa infiltruje do federálneho väzenia s jedným cieľom. Zúčastniť sa nelegálneho a nesmrteľného Rallye Smrti a dostať tak Frankensteina k zemi. Neplánovane sa však zamiluje do krásnej Jane (Marzano) a musí tak čeliť svetu bez pravidiel a bez strachu. To je ale klišé, však?!

Ako som už spomínal, film sa v kinách neukáže a digitálne si ho budete môcť pozrieť  30. januára 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah