FilmyTrailery

Trailer na Rememory: Peter Dinklage z Game of Thrones spolu s Antonom Yelchinom v jednom z jeho posledných filmov pred smrťou

Štúdio Lionsgate sa s nami podelilo o prvý trailer na mysteriózne sci-fi s menom Rememory. Vo filme sa pozrieme na nevyriešenú vraždu Gordona Dunna (Martin Donovan), ktorý krátko pred svojou smrťou vynašiel prístroj, ktorý dokáže extrahovať, nahrať a prehrať myšlienky človeka. Tento prípad sa bude snažiť vyriešiť neznámy muž (Peter Dinklage), ktorý tento prístroj ukradne a pomocou neho bude chcieť Gordonovu vraždu rozlúsknuť. Myšlienky iných ľudí ho však privádzajú na nebezpečné miesta, na ktorých si musí dávať pozor aj na vlastný život. Podarí sa mu zistiť, kto a prečo zabil Gordona Dunna?

Hlavnú postavu filmu si teda zahrá Peter Dinklage (Game of Thrones), ktorého môžeme poznať ako Tyriona Lannistera z Game of Thrones. Rememory je však zároveň aj jedným z posledných filmov Antona Yelchina (Star Trek), ktorý zahynul 19. júna 2016 pri autonehode. Tohto talentovaného ruského herca si môžeme pamätať napríklad zo série Star Trek. Je veľká škoda, že sám Anton si už film spolu s nami užiť nemôže… Manželku zavraždeného, ktorá sa po jeho smrti zavrie doma a odreže sa od sveta, si zahrá Julia Ormond (Mad Men). Samotného Gordona si strihne Martin Donovan (Ant-Man) a filme sa ukáže aj Henry Ian Cusick (The 100).

Kedy sa filmu Rememory dočkáme?

Snímku Rememory režíruje Mark Palansky, pričom scenár napísal on spolu s Michaelom Vukadinovichom. Na platforme Google Play si budete film môcť pozrieť už 24. augusta, zatiaľ čo do kín sa dostane až 8. septembra. Dúfajme teda, že si toto výborné herecké obsadenie a zaujímavý nápad budeme môcť užiť aj v slovenských kinách! Otázne je, kedy mal Peter Dinklage (Tyrion) čas na natáčanie tohto filmu. Snáď jeho postava v Game of Thrones v najbližších epizódach nezomrie… Dúfame, že to stihol natočiť cez prestávku medzi sériami. Tak čo, tešíte sa na film?

rememory

Zdroj: impawards.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  Pridaj komentár