Ďalšie monštrá v rozprávke? Toto vieme o animáku Rumble z prvého traileru

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Trailer na rozprávku Rumble

Je to tak! Dostal sa k nám trailer na novú rozprávku o príšerkách. Tentokrát ide o Rumble, rozprávku od Paramountu, ktorá nás v jej krátkom traileri zoznamuje s hlavnými postavami a atmosférou príbehu. „Let’s get ready to Rumble!“ alebo po slovensky:  „Priprav sa na bitku!“ sú prvé slová, ktoré v ukážke počujeme. O čo teda pôjde?

V prvom rade sme oboznámení so svetom, kde spolunažívajú ľudia a príšerky. Ľudia sú hneď na začiatku traileru ohúrení monštrom menom Tentacular, ktorý je dabovaný Terry Crewsom. Tentacular pôsobí ako sebavedomá a nezničiteľná príšerka, ktorá vyhráva každé zápasy.

Úplným opakom je monštrum menom Steve, dabovaný Willom Arnettom, ktorý svojou váhou a výzorom nepripomína žiadneho šampióna. Môžeme teda vopred predpokladať, že sa odohrá nejaký súboj medzi týmito dvomi postavami. Či to tak naozaj bude, to ešte nevieme.

V traileri na rozprávku Rumble nechýba ani dávka humoru, čo je to viditeľné najmä v pasáži, ktorá nám má pripomínať Hriešny Tanec, doprevádzaná piesňou – The Time of My Life, pri ktorej je nemožné spomenúť si na hocičo iné, než na slávny tanec Jennifer GreyPatricka Swayzeho.

Ďalšie monštrá v rozprávke? Čo vieme o Rumble z prvého traileru.
Zdroj: biggoldbeltgroup.com

Režisérom tejto rozprávky je Hamish Grieve. Scenáristami sú Matt Lieberman a Etan Cohen, ktorý je známy napísaním scenárov k filmom ako napríklad Muži v Čiernom 3 a Madagaskar 2. Taktiež vieme, že tento film je koprodukciou Paramount Animarion a WWE Studios.

Rumble k nám nedorazí, žiaľ, v blízkej budúcnosti. V kinách sa objaví takmer o rok, a to presnejšie 29. januára 2021. Myslíme si, že sa majú na čo tešiť nie len deti, ale aj ich rodičia. Táto rozprávka, samozrejme, ulahodí dušiam ľudí, ktorí obľubujú oddych a pohodu. Doprevádzať vás bude taktiež nádherná animácia a zmysel pre humor.

Tešíte sa na rozprávku Rumble? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroje: collider.com, comingsoon.net, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -