Tvorca Simpsonovcov predstavuje opileckú princeznú a jej seriál Disenchantment od Netflixu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Trailer na seriál Disenchantment

Kde bolo, tam bolo, žil raz jeden talentovaný animátor. Jeho meno bolo Matt Groening a ako všetci vieme, stál za vznikom super-populárnych seriálov ako Simpsonovci či Futurama. Dnes prišiel čas na to, aby nám ukázal, že jeho úspechy nepatria len minulosti, ale má pred sebou ešte sľubnejšiu budúcnosť. Dôkazom toho je aj plnohodnotný trailer na seriál Disenchantment, ktorý len pred chvíľou debutoval na Comic-Cone 2018 v San Diegu. Pozrite sa sami, ako vyzerá nové animované dobrodružstvo Matta Groeninga!

Netflix nám na tohtoročnom Comic-Cone odhalil kompletný trailer na Disenchantment, nový komediálno-fantastický seriál od známeho Matta Groeninga. Prvých 10 častí si na streamovacej platforme pozrieme už onedlho, presnejšie 17. augusta. To je síce pomerne krátky čas, no seriál vyzerá tak dobre, že to ledva vydržíme.

Tvorca Simpsonovcov nás v jeho novom seriáli zavedie do stredovekého kráľovstva zvaného Dreamland, kde zažijeme množstvo dobrodružstiev. Nasledovať budeme neobyčajnú mladú princeznú Bean, spolu s jej spoločníkmi Elfom a Lucim. Po ceste za poznaním sa táto zvláštna trojica stretne s množstvom prekážok, vrátane mýtických bytostí, zaujímavých zvierat a hlúpych ľudí. Nasadnite do vozu a pripútajte sa, pretože nás čaká zbesilo vtipná jazda!

Zdroj: variety.com

V obsadení sa objavia známe i neznáme, no o nič menej talentované hlasy. Princeznú Bean stvárni Abbi Jacobson, podobu Elfa dostane Nat Faxon a samotného Luciho nadabuje Eric André. Okrem hlavnej trojice sa dočkáme aj mien ako John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman a mnoho ďalších. O samotnú animáciu seriálu Disenchantment sa postarala spoločnosť Rough Draft Studios, teda štúdio, ktoré pracovalo aj na Futurame. Tvorca Matt Groening bude ďalej pracovať na budúcich častiach z pozície výkonného producenta.

Čo vravíte na nový animovaný seriál Disenchantment a jeho oficiálny trailer? Prinesie nám Matt Groening opäť skvelú zábavu? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -