REKLAMA

Ak si spomínate, po prvýkrát sme vám písali o seriáli Sharp Objects ešte koncom minulého roka. Podarilo sa mu dokonca dostať do nášho zoznamu najočakávanejších seriálov roka 2018. Jedná sa o limitovaný dramatický 8-dielny seriál z tvorby HBO, ktorý nám prináša pohľad na príbeh reportérkyCamille Preaker. Nepochybne sa máme, na čo tešiť! Spomínanú Camille nám v seriáli totižto predstaví krásna Amy Adams! Jej výkon v roli reportérky sme videli už v minulosti, vo filmoch Batman v Superman: Dawn of Justice a Justice League. Stvárnila vtedy novinárku Lois Lane a musíme povedať, že sa jednalo o naozaj skvelý výkon. Čo nám ale zatiaľ ukazuje trailer?

Trailer na seriál Sharp Objects

REKLAMA

Seriál je založený na knihe autora bestsellerov, Gilliana Flynna (Gone Girl, Dark Places) a odhaľuje nám životný príbeh reportérky Camille Peaker (Amy Adams), ktorá sa vracia do svojho malého rodného mestečka, aby vyriešila vraždy dvoch malých dievčatok. Popri tom, ako sa snaží dať dokopy svoju myseľ, ktorá je zničená minulosťou, zisťuje, že s mladými obeťami sa stotožňuje o niečo viac. Taktiež sa dozvedá, že za tým všetkým stojí omnoho viac. Ako už môžeme vidieť v traileri, Amy Adams to bude mať naozaj ťažké.

trailer na seriál Sharp Objects
Zdroj: youtube.com

Za seriálom Sharp Objects stojí v úlohe showrunnera Marti Noxon (Dietland, UnREAL, Code Black), ktorý zároveň napísal aj niekoľko epizód. To isté platí aj pre samotného autora knihy, Gilliana Flynna, ktorý zaujal taktiež pozíciu scenáristu. O réžiu všetkých dielov sa postaral Jean-Marc Vallée, ktorý sa taktiež podujal na úprave celého seriálu. Výkonnú produkciu zastrešujú Marti Noxon, Jean-Marc Vallée, Amy Adams, Gillian Flynn, Jason Blum, Nathan Ross, Charles Layton, Jessica Rhoades, Gregg Fienberg, Marci Wiseman a taktiež Jeremy Gold.

Hlavnou hrdinkou seriálu bude 5-krát nominovaná Amy Adams, avšak taktiež sa k nej pridajú aj herci ako Patricia Clarkson, Chris Messine, Eliza Scanlen, Elizabeth Perkins a Matt Craven. Nemôžeme však zabudnúť ani na mená ako sú Henry Czerny, Taylor John Smith, Sophia Lillis a Madison Davenport.

Zaujala vás Amy Adams v prvom trailer? Dostaneme podľa vás naozaj skvelý limitovaný obsah alebo sa bude jednať o prepadák? Napíšte nám vaše názory do komentárov!