REKLAMA

Už v minulosti sme spomínali v jednom z našich článkov to, že produkcia seriálu bola pozastavená začiatkom tohto roka kvôli obvineniam hviezdy série, Kevina Spaceyho, zo sexuálneho obťažovania. Po týchto obvineniach ho viacerí súčasní i bývalí kolegovia zo seriálu odsúdili z previnenia a britská polícia otvorila vyšetrovanie voči jeho osobe. Minulý mesiac vydal Netflix prehlásenie, že nemajú v pláne s hercom naďalej spolupracovať. Netflix nám priniesol nový trailer na šiestu sériu a v ňom môžeme vidieť, že rolu hlavnej postavy prebrala Spaceyho seriálová manželka – Claire Underwood, ktorú hrá herečku Robin Wright. Hoci nám Netflix vo svojom novom traileri neprezradil, kedy presne si poslednú sezónu House of Cards pozrieme, vieme aspoň to, že ju uvidíme už túto jeseň.

Trailer na šiestu sériu House of Cards

V pokračovaní House of Cards uvidíme opäť okúzľujúcu Robin Wright, ktorá je držiteľkou prestížnych ocenení Emmy či Golden Globes. Ďalej si pozrieme hercov ako Michael Kelly, Diane Lane, Greg Kinner, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Cody Fern či Constance Zimmer. No netreba zabudnúť taktiež na Dereka Cecila, Campbella Scotta a Borisa McGivera.

REKLAMA

Výkonnými producentmi seriálu sú Melissa James Gibson a Frank Pugliesa, v spolupráci s Robin Wright, Davidom Fincherom, Joshuom Donenon, Danou Brunetti, Ericom Rothom, Michaelom Dobbsom a taktiež Andrewom Daviesom. Tvorbu seriálu má na starosti Beau Willimon, zatiaľ čo produkciu si delia Donen, Fincher a Roth.

Zdroj: thecut.com

Po prvý krát sme mohli vidieť seriál House of Cards v roku 2013, ako prvý originálny seriál z dielne Netflixu. Od vtedy si vyslúžil dokopy 53 Emmy nominácii, z toho 7 výhier. Taktiež treba podotknúť, že Netflix vďačí práve Davidovi Fincherovi za ich prvé vyhraté Emmy. To sa režisérovi podarilo získať v roku 2013 v kategórii “Outstanding Directing for a Drama Series.” Keď spomíname ocenenia, ktoré seriál získal, tak ďalším významným sú Golden Globes. Tam sa seriálu podarilo obdržať celkovo 6 nominácii, z toho 2 výhry. Seriál si v priebehu takmer piatich rokov získal nespočetne veľa ďalších ocenení. V prípade, že vás zaujímajú všetky, tak kliknite SEM.

Tešíte sa na šiestu sériu? Mal by podľa vás seriál ešte pokračovať, alebo sa Netflix rozhodol správne a už je na čase ukončiť to? Napíšte nám vaše názory do komentárov.