v ,

Nový trailer na štvrtú sériu Better Call Saul nám prináša Saula Goodmana! Čo náš čaká?

trailer na štvrtú sériu Better Call Saul
Zdroj: amc.com
REKLAMA

S príchodom tohtoročného Comic-Conu v San Diegu prichádza opäť veľké množstvo noviniek, no zároveň sa nám dostáva aj plno pokračovaní. Výnimkou nie je ani skvelý dramatický spin-off legendárneho seriálu Breaking Bad, ktorým je ako inak, príbeh slávneho právnika Saula Goodmana. AMC nám prináša trailer na štvrtú sériu Better Call Saul. Čo nám však v skutočnosti tento trailer prináša a odhaľuje?

Trailer na štvrtú sériu Better Call Saul

REKLAMA

Vo štvrtej sezóne Better Call Saul sa pozrieme na to, ako urýchli Chuckova smrť premenu Jimmyho McGillena na fanúšikmi milovaného Saula Goodmana. Práve jeho smrť sa postará o Jimmyho vstup do svetu zločinu, ktorý sa postará o jeho budúcnosť – právnika, ba čo viac, ohrozený zostane taktiež aj jeho vzťah s Kim. Avšak, Chuckova smrť neovplyvní len samotného Jimmyho, hlboko taktiež poznačí aj jeho bývalých kolegov, Howarda a taktiež aj Kim.

Mike Ehrmantraut dostáva opäť čosi aktívnejšiu rolu, stáva sa totižto najnovším konzultantom bezpečnosti spoločnosti Madrigal Electromotive. Jedná sa však o pomerne nevhodný čas byť zamestnancom Gusa Fringa. Zrútenie Hectora totižto posiela cez podsvetie Albuquerque vlny šokov a vrhá celý kartel do chaosu – čo ničí Gusove a Nachove dokonalé plány. Zatiaľ, čo Gus mení svoj kurz, Nacho sa ocitá v mieritku smrtiacich zložiek.

Úspech celej show

trailer na štvrtú sériu Better Call Saul
Seriálu neuškodili ani herci z Breaking Bad | Zdroj: youtube.com

Za kritikmi uznávanou drámou Better Call Saul stoja predovšetkým Peter Gould a Vince Gilligan. Netreba však zabudnúť na výkonných producentov ako Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz či Gennifer Hutchison. Samozrejmosťou sú však aj hviezdy celej show, Bob Odenkirk (Jimmy McGillan/Saul Goodman) a Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut). Taktiež aj Rhea Seehorn (Kim Wexler), Patrick Fabian (Howard Hamlin), Michael Mando (Nacho Varga) či Giancarlo Esposito (Gustavo Fring).

Seriálu sa podarilo sa 3 roky svoj pôsobenia získať hneď niekoľko významných ocenení. Nedávno show opäť bodovala, získala si ocenenie Peabody Award za rok 2018. Nehovoriac o tom, že v priebehu troch sezón obdržala dokopy až neuveriteľných 23 nominácii na cenu Emmy, 3 nominácie na Zlatý glóbus či 2 nominácie na Cenu Asociácie amerických scenáristov.

Dočkáme sa podľa vás v štvrtej sérii Better Call Saul plnohodnotného Saula Goodmana? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Verný čitateľ

Napísal Viliam Šuška ml.

Neviem, čo sem napísať... Ale je to celkom jedno, keďže si to nikto nepozrie, no nie?

 

 

 

Roky v redakcii

Pridaj komentár