Nový trailer na štvrtú sériu seriálu Mr. Robot odhaľuje dátum vydania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Trailer na štvrtú sériu seriálu Mr. Robot – V roku 2015 nám televízna stanica USA predstavila seriál Mr. Robot, ktorý sme si ihneď zamilovali. Hlavnú postavu menom Elliot Alderson stvárňuje herec Rami Malek (Bohemian Rhapsody), ktorého vtedy ešte široká verejnosť nepoznala. To sa samozrejme zmenilo po jeho stvárnení speváka Freddieho Mercuryho, za čo bol zaslúžene odmenený Oscarom za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe.

Vtedy sa dostali do popredia aj jeho ostatné herecké úlohy, ako napríklad vo filmoch Buster’s Mal Heart, Papillon alebo práve v seriáli Mr. Robot. Tam hrá anarchistu a hackera, ktorý má psychické problémy a je závislý na drogách. Úžasne namiešaná kombinácia na zničenie sveta, však?

Elliot a "Mr. Robot"
Zdroj: variety.com

Trailer na štvrtú sériu seriálu Mr. Robot

Už čoskoro nás teda čaká štvrtá a zároveň posledná séria. Už dávnejšie sa mu podarilo spustiť „Hack 5/9„, ktorý zničil ekonómiu celej krajiny a následne uviedol celú spoločnosť do chaosu. Vyzerá to tak, že v štvrtej sérii sa bude snažiť tento hack odčiniť. Naposledy sme predsa hlavnú postavu videli, ako sa snaží pomocou inštrukcií od mŕtvej Trenton (Sunita Mani) navrátiť svetu stabilitu.

Stanica USA a tvorca seriálu Sam Esmail nám konečne priniesli plnohodnotný trailer, keďže minulá ukážka nám toho veľa neprezradila. Spolu s ním prichádza aj oficiálny dátum vydania, ktorý je naplánovaný na 6. október 2019. Posledná séria bude obsahovať 13 častí, ktoré budú vychádzať na týždňovej báze.

Okrem Maleka sa v štvrtej sérii ukážu mená ako Christian SlaterPortia DoubledayCarly ChaikinMartin WallströmGrace GummerMichael Cristofer či BD Wong.

Hlavný predstaviteľ bude mať po výhre zlatej sošky naozaj plný denník. Už budúci rok ho napríklad uvidíme ako hlavného zloducha vo filme No Time to Die, teda v poradí 25. bondovke. Taktiež ho uvidíme v projekte Little Things po boku Jareda Leta a Danzela Washingtona.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na nový trailer na štvrtú sériu seriálu Mr. Robot? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -