Trailer na Teen Spirit s Elle Fanning odhaľuje tohtoročný film na štýl Zrodila sa hviezda!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

S hudobnými filmami sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Väčšina z nich dokonca naozaj uspela, čomu sú príkladom Zrodila sa hviezda alebo Bohemian Rhapsody. Oba tieto filmy dostali hojný počet nominácií na Oscara a niektoré z nich určite aj premenia. Určite sa teda pýtate, čo podobné uvidíme tento rok.

Zatiaľ najväčším adeptom na úspech je snímka Teen Spirit v hlavnej úlohe s krásnou Elle Fanning (Neon Demon, Super 8). Film vzniká pod krídlami štúdia Bleecker Street, ktoré má na konte projekty ako Logan Lucky: Miliónová lúpež či Nádych pre lásku. Štúdio dnes zároveň vydalo nový trailer, ktorý má poriadne grády!

trailer na teen spirit
Zdroj: collider.com

Nový trailer na Teen Spirit

Príbeh nasleduje hanblivú tínedžerku Violet (Elle Fanning), ktorá má úžasný hlas a talent na spievanie. Jej snom je dostať sa z jej malého mestečka prostredníctvom speváckej súťaže, ktorá by ju mohla zasvätiť do svetu popu. Na prvý pohľad to vyzerá ako super film, aj keď je celkom jednoduchý.

Ukáže nám snímka aj prekážky v hudobnom biznise, alebo sa dočkáme príbehu o naplnení sna hlavnej postavy za pomoci jej talentu? Všetko sa dozvieme už 5. apríla 2019, kedy Teen Spirit čaká americká premiéra. Dátum vydania na Slovensku zatiaľ nie je známy a je otázne, či film uvidíme aj v našich kinách.

Okrem Elle Fanning vo filme uvidíme aj Rebeccu HallZlatka Buric alebo Agnieszku Grochowsku. Produkciu majú na starosti rovnakí ľudia, ktorí vytvorili aj úspešný muzikál La La Land. Teen Spirit bude režisérskym debutom herca Maxa Minghella, ktorý je známy z Príbehu služobníčky či filmov Stážisti a Sociálna sieť.

Ako som spomenul vyššie, nový trailer vyzerá naozaj sľubne a sprevádza ho skladba Lights od Ellie Goulding, ktorú spieva hlavná postava filmu.

Teen Spirit
Zdroj: comingsoon.net

Myslíte, že film uspeje podobne, ako Zrodila sa hviezda? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -