Posledný trailer na tretiu sériu 13 Reasons Why – Kto zabil Bryca Walkera?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bryce Walker je mŕtvy. Teda aspoň toľko vieme o tretej sérii seriálu 13 Reasons Why, ktorá už o pár dní príde na Netflix. V príbehu sa presunieme 8 mesiacov od finále druhej série, kde Clay (Dylan Minnette) prehovoril Tylera, aby nevystrieľal celý ples. Clay, Tony, Jessica, Alex, Justin a Zach mu pomáhajú so zotavením, no medzitým sa veci ešte viac pokazia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Niekto totiž zabil Bryca Walkera (Justin Prentice), tyrana a hlavného „záporáka“ celého seriálu. Okrem polície bude tento prípad vyšetrovať aj celá partia, no jedným z podozrivých nebude nikto iný, ako Clay. Otázka je teda viac ako jednoznačná – Kto zabil Bryca Walkera?

Trailer na tretiu sériu 13 Reasons Why

Túto otázku rieši aj finálny trailer na tretiu sériu 13 Reasons Why, ktorý včera Netflix uverejnil. Okrem toho sme sa dočkali aj nálože fotiek priamo z tretej série, ktoré nám môžu čo-to prezradiť. Justina vidíme vo vypočúvacej miestnosti, zatiaľ čo Clay a Tony vyzerajú veľmi znepokojene. Taktiež vidíme aj Montyho a Zacha, ktorí konfrontujú Bryca.

Na jednej z fotiek vidíme aj Bryca, ktorý sa rozpráva s Chloe. Nuž, každý z nich môže byť vrahom. Je totiž iba málo študentov na škole Liberty High, ktorým Bryce neurobil peklo zo života. Každopádne, celú pravdu sa dozvieme už 23. augusta, kedy celá séria vychádza na Netflixe.

Nedávno bolo dokonca potvrdené, že sa seriál dočká aj štvrtej série. Tá však navždy ukončí príbeh 13 Reasons Why, pretože bude poslednou. Očakávame teda, že sa tretia séria zas a raz skončí nejakou veľkou tragédiou alebo niečim podobným.

Tak čo, videli ste prvé dve série? Tešíte sa na koniec augusta? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -