Dorazil k nám trailer na Wakefield. Pôjde o životnú rolu Bryana Cranstona?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Čistá krása

Nádhera. Čistota. Harmónia hudby a jednoduchosti. Herecký talent. Aký by bol svet krásny, ak by sa takto začínal každý úvod k novému traileru. Predsa len, dobré filmy majú vo svete pozitívne výsledky. Bez zlých filmov by sa mladí ľudia viac vzdelávali v tomto smere, a boli by teda múdrejší. Pretože filmy prinášajú množstvo nových poznatkov a krásy v jednom počine. A práve Wakefield je film, ktorý reprezentuje filmy, ktoré by sa mali dostať do pozornosti širšiemu spektru divákov. A teraz tu na neho máme už aj dokonca trailer. Ako skalný fanúšik klasickej hudby si na úvod dovolím sem hodiť link na skladbu, ktorú budete počuť v traileri.

Ako by sa dal správne popísať trailer na Wakefield? Azda najlepšie ho budú vystihovať prvé slová prvého odstavca tohto článku. Začal by som tým, čo je vo filme dosť významným faktorom. Herci/herecké výkony. A aj keď sa stále bavíme len o traileri, a teda nemôžem povedať, že to tak bude aj vo filme, tak prosto musím. Musím vyzdvihnúť meno Bryana Cranstona do výšin filmového sveta. Jeho presvedčivosť už v traileri naznačovala veľmi svetlú budúcnosť filmu. A aj keď mám strach, že u nás nebude tak úspešný, ako by mal, tak je mi to jedno. Bryan Cranston zahral životnú rolu. A to som si myslel, že po Breaking Bad a Trumbovi to už ani nemôže byť lepšie.

Trailer na Wakefield

Film rozpráva príbeh muža, ktorý len tak zmizne. A aj keď to nie je pravda, pretože my, diváci, ho pozorujeme po celý čas, tak pre jeho okolie sa vyparil. No je v tom čosi viac. Pretože sa vlastne ani nevyparil. (Viem, znie to celkom komicky, no po pozretí traileru ma snáď budete chápať). Pozoruje, rozmýšľa, smeje sa ale aj smúti nad tým čo spôsobil. Odišiel. Odišiel aby pochopil. Opustil sám seba. Ja vám zaručujem, že sa opustíte pri tomto filme. Avšak Wakefield predstavuje skôr nezávislý film, teda počin, ktorý v kinách veľkú šancu nemá. A tak vám neostáva nič iné, iba si ho stiahnuť. Alebo zájsť na nejaký ten filmový festival.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah