Pozrite si trailer na nový Netflix film Project Power. Čakajú nás úplne noví superhrdinovia?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

Netflix film Project Power – trailer

Nebyť koronavírusu, superhrdinský trh by nestagnoval tak, ako je tomu teraz. Netflix však prišiel zachrániť fanúšikov superhrdinských snímok a vydal trailer na nový film Project Power. Znamená tento krok nové smerovanie pre samotnú streamovaciu platformu?

V hlavných úlohách uvidíme populárnych hercov Jamieho Foxxa a Josepha Gordon-Levitta. Obaja dostanú do rúk možnosť mať superschopnosti, nie je to však zadarmo! V celej veci sa skrýva veľký háčik, ktorý im môže ovplyvniť životy až do smrti.

project power trailer
Zdroj: comingsoon.net

O čom bude film?

Tento film bude režírovaný Henrym Joostom a Ariel Schulmanovou z Catfish documentary team. Film Project Power sa zameriava na drogu s názvom „Power“. Táto droga dokáže predať ľuďom superschopnosti ako neviditeľnosť, ovládanie ohňa a ľadu a mnoho ďalších. Háčikom však je, že človek dopredu netuší, aké schopnosti dostane. Musí najprv drogu skúsiť.

Očividne to je však risk, ktorú sa postava šéfa podzemia rozhodne podstúpiť. Začne s drogou obchodovať vo veľkom. Jamie Foxx, ktorý hrá veterána a Joseph Gordon-Levitt, ktorý hrá policajta sa spoločne snažia prísť tomuto kšeftu na kĺb a dolapiť kriminálnikov. S pomocou malej dealerky drogy Power, ktorú si zahrá Dominique Fishback, sa pustia do prvej bitky s nepriateľmi. Viac sa dozviete, ak si pozriete trailer na Netflix film Project Power:

Hodnotenie R a mnoho akcie

Nie len, že sa Netflix púšťa do preňho úplne nového žánru, taktiež má s inými superhrdinskými filmami (ako napríklad Deadpool, Logan a najnovšie Vtáky Noci) spoločnú ešte jednu vec. A tou je hodnotenie R, teda scény, ktoré by žiadny maloletý nemal vidieť.

Film teda prinesie poriadnu nádielku dospelého obsahu a doplní ním komiks, ktorý slúži ako predloha k Project Power. Film by taktiež mal byť veľkou pomocou pre Jamieho Foxxa, pretože jeho obsadením nedovolí divákom zabudnúť, že práve tento herec je budúcim Spawnom.

project power
Zdroj: comicsbeat.com

Najpodstatnejšie však je, že Project Power vyzerá naozaj zábavne a napínavo. Chémia medzi troma hlavnými protagonistami je naozaj skvelá. Takže ak ste pripravený na poriadnu dávku akcie a humoru, zaznačte si dátum 14. augusta, kedy film na Netflixe vychádza.

Čo hovoríte na trailer a na nový Netflix film Project Power? Pozriete si ho, keď vyjde? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: cinemablend.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -