Pozrite si trailer na tretí film od Netflix série To All the Boys: Always and Forever. Čaká nás finále trilógie

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 22 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Trailer na Netflix film To All the Boys: Always and Forever

Po ďalšom čakaní nás Netflix potešil novým trailerom na finále romantickej trilógie To All the Boys. Tretí film bude niesť názov To All the Boys: Always and Forever a Netflix si pre nás pripravil ďalšiu nádielku komplikácií, lásky a emotívnych momentov, ktoré odhaľuje aj nový trailer. Tento film bude taktiež záverom tohto príbehu, tak si ho určite nenechajte ujsť.

Minulosť série To All the Boys

Prvé dva filmy nám rozpovedali príbeh o mladej Lare Jean Covey (Lana Condor), ktorá si v puberte spísala listy pre všetkých chlapcov, ktorí sa jej páčili. Jej sestra však tieto listy rozoslala, a tak Lare poriadne zavarila. Aby predišla strápneniu sa, presvedčila Petera (Noah Centineo) – jedného z chlapcov, aby predstieral, že spolu chodia. A ako to už býva, táto pretvárka sa preklopila do reality.

film To All The Boys I've Loved Before
Zdroj: etonline.com

V druhom filme sa milenci objavili v milostnom trojuholníku s ďalším chlapcom, ktorý dostal Larin list. Poriadne im to dalo zabrať, no to by nebola Netflixovská romantická komédia, aby sa všetko neskončilo dobre. Pre tretí film To All the Boys: Always and Forever si Netflix pripravil posledný ročník na strednej škole, ktorý sa nezaobíde bez stresov a paniky nad budúcnosťou Lary a Petera ako páru, no aj ako jednotlivcov.

Kedy sa dočkáme finále série To All the Boys?

Posledného dielu sa dočkáme opäť dva dni pred Valentínom, a teda 12. februára. Tento dátum je jednoducho už s touto sériou naveky zviazaný. Ako už dva razy pred tým, prinesie nám mnoho smiechu, smutných chvíľ, nádhernú romantiku a proste všetko, čo si na Valentína budete priať. Preto neváhajte, pustite sa do trailera a čakajte spolu s nami na vyvrcholenie tejto série.

Oficiálna synopsa:

„Ako sa Lara Jean Covey pripravuje na koniec strednej školy a začiatok dospelosti, zopár výletov, ktoré jej zmenia život, ju nútia prehodnotiť svoje predstavy o živote s jej rodinou, priateľmi a Peterom po maturite.“

Tešíte sa na záver tejto trilógie? Vaše dojmy z traileru nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -