Rick končí už o týždeň! Pozrite si trailer na jeho poslednú epizódu v seriáli The Walking Dead!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Trailer na posledný diel Ricka Grimesa vo Walking Dead je tu!

Bol tu s nami osem rokov, avšak práve teraz sa rozhodol odísť. Herec Andrew Lincoln, predstaviteľ jednej z najmilovanejších televíznych postáv, Ricka Grimesa, odchádza zo seriálu The Walking Dead. Nebola to voľba tvorcov ale jeho samého, keďže chce byť viac s rodinou. Počas celého leta sa teda táto téma rozoberala až sa nakoniec potvrdilo, že práve piata epizóda deviatej série sa stane jeho poslednou. AMC to teda využíva a samotnú epizódu tak aj promuje.

Po dnešnom štvrtom dieli bol teda vydaný trailer práve na ten osudný piaty. Ten je celý zameraný na Ricka, pričom nám ukazuje aj zábery z prvých sérií. Ako teda Rick odíde, naozaj netušíme. Vieme len, že by ho mal ako hlavný herec seriálu nahradiť Norman Reedus, predstaviteľ Daryla. Dávnejšie sme písali aj o tom, že sa do seriálu vráti aj Jon Bernthal, ktorý si v prvých sériách zahral nenávideného Shanea.

Či bude mať on v seriáli nejakú väčšiu rolu zatiaľ nevieme. Trailer je každopádne veľmi emocionálny a odhaľuje naozaj skvelé zábery. Sledovanosť Walking Dead je však momentálne totálne nízka. Pri jeho začiatkoch bol seriál sledovaný viac ako Olympiáda, dnes je na rovnakej úrovni ako každá druhá šou. Tvorcovia jednoducho nevedeli využiť očakávanosť fanúšikov a prinášali im v jednom kuse nudné epizódy, v ktorých sa takmer nič nedialo.

Stane sa ale z nasledujúcej epizódy konečne zase jedna z najsledovanejších? To záleží na tom, ako moc sa bude tento týždeň tento diel promovať. My však veríme, že každý kto či už pozerá alebo nesleduje nové diely The Walking Dead, rozlúčku s Rickom Grimesom si nenechá újsť. Predsa len išlo o milovanú postavu, vďaka ktorej bol kedysi tento seriál hodnotený ako jeden z najlepších.

Čo hovoríte na trailer na poslednú epizódu Ricka Grimesa vo Walking Dead? Ste radi, že sa herec rozhodol zo seriálu odísť? Viete si predstaviť, aká bude séria bez neho? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -