NETFLIXSeriály

Trailer na tretiu sériu Ricka a Mortyho je tu! Vyplatilo sa vyše rok dlhé čakanie?

Rick a Morty. Ach koľko článkov sme tu mali už o tomto božskom animovanom seriáli. Napísať úvod o Rickovi a Mortym je v skratke veľmi zložité. Ide o neskutočne populárny animovaný seriál, ktorý si získal kopu fanúšikov a verných divákov vďaka špecifickému humoru a mnoho ďalším faktorom. Teraz sa ale už pozrime na podstatu veci.

Rick a Morty je o chvíľu tu. Tá chvíľka bude trvať do 30. júla. Čoskoro sa skončí jeden a pol ročné čakanie a tretia séria, tak ako prvá a druhá, vás totálne dostane. Nato nepotrebujete vidieť ani trailer viete to. Rick a Morty je seriál, ktorý uvidíte hneď celý. A vy si môžete povedať, aj o tretej ráno, že už je veľa hodín, že vstávate skoro do práce, alebo podobné veci. To je úplne jedno. Lebo vy chcete viac vidieť celého Ricka a Mortyho, než ísť do práce. A po prvom dieli je zhliadnutie celej série už nevyhnutná vec vec, pretože vás pohltí tak, ako ešte žiaden animák.

Trailer na tretiu sériu Ricka a Mortyho!

Trailer na tretiu sériu Ricka a Mortyho je konečne tu. Neviem, ako by som správne vyjadril svoju radosť. No zaručene môžem povedať, že kvôli tomuto seriálu si predplatím Netflix a s každým novým dielom si pozriem celý seriál odznova. Takto znie scenár fanatického fanúšika Ricka a Mortyho na leto 2017. Rick a Morty je seriál, na ktorý nepotrebujete mať sociálny život – on vám ho totiž celkom vynahradí.

https://www.youtube.com/watch?v=DeAw6aXHzcY

V druhom odseku som spomenul, že treťou sériou sa skončí jeden a pol ročné čakanie, to však nie je to tak úplne pravda. Medzičasom, bolo to v apríli, vydal Adult Swim jeden špeciálny diel, ktorý predstavuje predohru pre tretiu sériu. Každopádne, nebola to časť tretej série, a rozhodne to nebola ani epizóda druhej série. Len to do seba všetko zapadalo. A bola to skvelá reklama na sečuánsku omáčku. Vlastne, článok o tom si môžete prečítať TU.

Ja sa teším len na jediné. A to na to, že o každom jednom novom diele vám prinesiem osobitný článok. Pretože každá časť Ricka a Mortyho je jedinečná.

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  NETFLIX

  Aký bol vôbec prvý film a seriál z dielne streamovacej služby Netflix?

  Pridaj komentár