Vieme kedy dorazí prvý trailer na Spider-Man: Homecoming!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Spider-Man: Homecoming vyvolá poriadne šialenstvo, dvojité v deň kedy príde!

Len pol roka nás delí od nového pavúčieho príbehu! Iné filmy sa propagujú už rok pred vydaním, no niektoré si dávajú načas. Nebol by to Spider-Man, keby to neplatilo pre neho. Tvorcovia sa ale ničoho báť nemusia, s marketingom nijako nemeškajú. Tento rok už na spideyho bolo uprených veľa očí. Svoj debut mu však vyšiel na jedničku. Marvel nás presvedčil, že ak má mať niekto pravého spider-mana, budú to oni. A podarilo sa. Toto všetko však už viete, tak prejdime rovno k veci.

Prvý trailer sa podľa posledných informácií objaví s premiérou Rogue One: A Star Wars Story! Ak sa teda nejaký fanúšik usadí do kina na nové Star Wars a začnú mu premietať trailer na Homecoming, pravdepodobne dostane infarkt. Či sa však trailer objaví s celosvetovou premiérou, teda 16. 12. nevieme. Je dosť možné že to bude s ich Worldwide premiere, ktorá býva o týždeň skôr. Na to už si musíme len počkať, no myslím, že toto sú veľmi dobré správy, pre fanúšikov určite. Nie len, že nám to pripomenulo, že Star Wars je už za dverami, no ešte že sa môžeme tešiť na ďalší Marvel film. Dúfam teda, že už čakáte, kedy sa budú dať zakúpiť lístky na Rogue One!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sC9abcLLQpI]

Dúfame, že vás správa potešila a nabudila. Na ktorý film sa tešíte viacej? Rogue One alebo Homecoming? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -