Netflix už o pár dní prinesie zvrátený psychologický thriller The Platform z futuristického väzenia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Španielsky film The Platform si budeme môcť pozrieť na Netflixe20. marca a najnovší trailer vyzerá naozaj lákavo. Po tom, ako film premiéroval na medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, okamžite padol do hľadáčika Netflixu. Ten sa s výrobcami zaujímavého psycho thrilleru dohodol a film bude streamovaný na ich platforme.

The Platform trailer:

Oficiálna synopsa k filmu The Platform

Vo väzení, kde väzni na vyšších podlažiach jedia lepšie ako tí nižšie, tí spodní s malými kúskami jedla svoje brucho nenasýtia. Preto sa o zmenu pokúsi jeden muž, ktorý chce pre každého dostatok.

Aj keď vyššie napísaná synopsa znie ako text scenáru k nejakej kuchárskej šou, divák sa dočká veľkého prekvapenia. Podľa toho, čo máme možnosť vidieť, režisér Galder Gaztelu-Urutia natočil naozaj kvalitný psychologický thriller, ktorý bude hraničiť aj s hororom. Je to divné, zvrátené a nechutné.

The Platform trailer
The Platform trailer

Dystopický príbeh vo futuristickom väzení

Existujú tri typy ľudí. Tí, čo sú hore. Tí, čo sú dole a tí, ktorí padajú. Otázkou však je, z čoho vám tu prepne skôr. Z toho, že sa nachádzate vo väzení, ktoré síce pôsobí zrkadlovo, ale nie je to váš odraz a všade okolo sú iní ľudia? Z toho, že polovica z tých ľudí by vás chcela najradšej zabiť? Alebo z toho, že nemáte jedlo a časom sa jedlom stávate vy?

Scenáristi David Desola a Pedro Rivero si pre nás pripravili niečo naozaj špeciálne, čo si budeme môcť vychutnať už čoskoro. Film The Platform zahŕňa obsadenie hercov ako Ivan Massagué, Zorion Eguileor a Antonia San Juan.

Trailer k filmu The Platform vyzerá nechutne lákavo a u nás v redakcii mu šancu dáme. Pozriete si ho aj vy na Netflixe?  

Zdroj: hyperbeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -