Trailer k hororu Willy’s Wonderland odhalil poriadne krvavý masaker s Nicolasom Cageom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jednou z najväčších radostí fanúšikov Nicolasa Cagea je vidieť, čo si herec do svojho životopisu pridá ďalej. Za posledný rok si skúsil boj proti mimozemským ninjom, komediálny dokument o nadávkach a taktiež oznámil stvárnenie Joa Exotica v úplne novej sérii. Po novom si však skúsi aj pôsobenie v naozaj zaujímavom horore Willys Wonderland, ku ktorému sme konečne dostali aj prvý oficiálny trailer.

Novinka pochádza z radov spoločnosti Blumhouse a producentom tohto krvavého zážitku nebude nikto iný ako Jason Blum. Réžiu mal na starosti anglický filmár Kevin Lewis. Vo filme sa okrem Cagea ukážu aj mená ako Emily TostaBeth GrantRic Reitz alebo Chris Warner.

Trailer k hororu Willy’s Wonderland:

Ak ste niekedy v minulosti natrafili na hernú sériu Five Nights at Freddy’s, tak vás mechatronické bábky už nikdy nenechajú chladnými. Po tomto zážitku si dvakrát rozmyslíte, či je práca nočného strážcu v reštaurácii tým, čo vás má živiť.

Tentokrát bude nočným strážcom Nicolas Cage, no reštauráciu plnú krvilačných animatronikov vymení za opustený zábavný park. Filmy ako Mandy alebo Farba z vesmíru sú jasným dôkazom toho, že Cage dokáže byť excelentným protagonistom aj v hororovom žánri, takže na výsledok sa veľmi tešíme.

Oficiálna synopsa:

“Tichý tulák uviaznutý v odľahlom meste súhlasí s tým, že bude pracovať ako správca nočnej smeny vo Willy’s Wonderland, kedysi úspešnom opustenom rodinnom zábavnom centre. Jeho úloha sa však zrazu stane totálnym bojom o prežitie, keď osem animatronických postáv parku ožije a pokúsi sa ho zabiť. Teraz je spolu so skupinou tínedžerov, ktorí si tiež nájdu cestu do budovy, nútený brániť sa v zúfalých pretekoch o prežitie do ďalšieho rána.”

Willy’s Wonderland vychádza v USA v piatok 12. februára 2021. Medzinárodný dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ako ani to, či sa bude snímka streamovať na jednej z platforiem. O všetkých podrobnostiach vás budeme informovať.

poster willy’s wonderland
Zdroj: flickeringmyth.com

Čo hovoríte na oficiálny trailer k zaujímavému hororu Willy’s Wonderland s Nicolasom Cageom ako zabijakom posadnutých animatronikov? O Názor sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -