NETFLIXSeriály

Danny Rand nám ukazuje svoje kung-fu v traileri na Marvel’s Iron Fist!

Marvel’s Iron Fist naberá formu a vyzerá sľubne!

Minulý večer sa v hlavnej sále Comic Conu v New Yorku uskutočnil panel Netflixu a Marvelu. Herecké obsadenie Marvel’s Iron Fist sme po prvý krát uvideli po kope. Tvorí ho: Finn Jones ako Danny Rand, Jessica Henwick ako Colleen Wing, Jessica Stroup ako Joy Meachum, Tom Pelphrey ako Ward Meachum, David Wenham ako Harold Meachum a Rosario Dawson ako Claire Temple. Samozrejme nechýbal ani výkonný producent Scott Buck. Živý panel moderoval výkonný producent Jeph Loeb. Okrem iných prekvapení nám panel priniesol aj nový trailer na Marvel’s Iron Fist.

Pozrite si trailer tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0sEJeWB3RA8]

Panel Netflixu a Marvelu na NYCC

Dianie panelu okorenili aj nečakaní hostia. Jedným z nich bol Diamondback (Erik LaRay Harvey) z Marvel’s Luke Cage.

Jon Bernthal, známy ako Frank Castne/The Punisher fanúšikom predstavil Deborah Ann Woll a oznámil, že si s ním zahrá v nadchádzajúcom Marvel’s The Punisher. Deborah hrá rolu Karen Page, s ktorou sme sa po prvý krát stretli v Marvel’s Daredevil.

Toto ale zďaleka nebolo všetko. Najväčšieho prekvapenia sme sa dočkali ku koncu panelu, keď sa na pódiu prvý krát spolu objavilo herecké obsadenie Marvel’s The Defenders. The Defenders je nadchádzajúci seriál, v ktorom sa spoja hlavné postavy zo všetkých Marvel’s Netflixových seriálov a vytvoria tím. Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil) z Marvel’s Daredevil, Krysten Ritter (Jessica Jones) z Marvel’s Jessica Jones a Mike Colter (Luke Cage) z Marvel’s Luke Cage sa na pódiu pripojili ku Finnovi Jonesovi (Danny Rand/Iron Fist) z Marvel’s Iron Fist.

Pripojila sa k nim aj výherkyňa Zlatého Glóbusu Sigourney Weaver. Bolo oznámené, že Sigourney si v Marvel’s The Defenders zahrá rolu hlavnej záporáčky!

Všetkých 13 epizód Marvel’s Iron Fist vyjde 17. Marca 2017 na Netflixe. Nezabudnite sledovať náš web pre ďalšie novinky z epického eventu známeho ako NYCC!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár