Lady a Tramp či High School Musical – Všetky trailery z Disney akcie D23

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Trailery z Disney akcie D23

Tohtoročná Disney akcia D23 bola niečim špeciálna. Už 12. novembra sa totiž dočkáme streamovacej platformy Disney+, ktorá zjednotí obsah ako Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a samozrejme klasické a nové rozprávky od Disney. Tento ročník teda patril predovšetkým odhaľovaniu noviniek práve ohľadom tejto platformy.

Dočkali sme sa hneď niekoľkých oznámení a trailerov na nové filmy a seriály, ktoré si zhrnieme v tomto článku. Presnejšie sa pozrieme na všetky ukážky a trailery, ktoré boli zverejnené pre širšie publikum. Bohužiaľ, väčšina trailerov bola ukázaná iba návštevníkom akcie a online budú zverejnené až neskôr. Poďme sa teda pozrieť na trailery z Disney akcie D23!

The Mandalorian

Konečne sme sa dočkali plnohodnotného traileru na vôbec prvý hraný seriál zo sveta Star Wars – The Mandalorian. O osemdielnu sériu sa stará režisér Jon Favreau, ktorý má na konte filmy ako Iron Man, Leví kráľ či Kniha džunglí. Hlavnú postavu stvárni herec Pedro Pascal, ktorého tvár môžete poznať zo seriálov ako Game of Thrones alebo Narcos. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o príbehu a celkovom zasadení seriálu, tak určite klikajte na tento odkaz.

High School Musical: The Musical: The Series

Úprimne, z toho názvu nás rozbolela hlava. Na obrazovky platformy Disney+ sa vráti svet High School Musical, ktorý v roku 2006 predstavili Zac Efron a Vanessa Hudgens. Tentokrát sa môžeme tešiť na seriál o stredoškolákoch, ktorí sa pokúsia zopakovať pôvodný muzikál. Seriál je natočený „dokumentárnym“ štýlom, ktorý sleduje študentov na konkurzoch muzikálu.

Lady and the Tramp

Hraná adaptácia klasickej rozprávky Lady and the Tramp preskočí kiná a rovno sa 12. novembra ukáže na Disney+. V hlavných úlohách budeme počuť herečku Tessu Thompson (Creed, Thor: Ragnarok) a Justina Therouxa (Špión, ktorý ma dostal).

Noelle

O nádhernú vianočnú komédiu sa postarajú Anna Kendrick a komik Bill Hader. Tí si zahrajú Santa Clausa a jeho sestru. Väčšina čitateľov možno meno Bill Hader (Superbad) nespoznáva, no po premiére filmu To Kapitola 2 bude po celom svete veľmi známy.

The World According to Jeff Goldblum

Encore!

One Day at Disney

Na samotnej akcii boli ukázané aj trailery alebo ukážky na film ako Black Widow, Star Wars: The Rise of Skywalker či Onward. Tie bohužiaľ nie sú zverejnené na internete. Viac sme sa dozvedeli aj o seriáli Monsters at Work či filmoch Soul, Raya and the Last Dragon, Jungle Cruise, Cruella či Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe.

Ktorý trailer vás zaujal najviac? My sa neuveriteľne tešíme na Star Wars seriál The Mandalorian!

Zdroj: adventuresinpoortaste.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -