Prvý trailer pre Transfomers: The Last Knight je tu! Optimus nám ukazuje, že tento blockbuster bude konečne stáť za to!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Epika menom Transformers: The Last Knight sa ukazuje v prvom traileri!

Milovníci akčného filmu, vitajte. Už budúci rok sa môžete tešiť na piate pokračovanie najväčšej blockbusterovej série všetkých čias. Najakčnejší z najakčnejších režisérov vám dneska urobil radosť. Michael Bay už svoje výbuchy nevedel udržať pod pokličkou a tak vám priniesol prvý trailer na tento film. Očakávajte starú dobrú, no vždy novú akciu!

Do filmu sa vráti opäť Mark Wahlberg. Či vás táto veta potešila, už je na vás. Je mi jasné, že veľa z vás by chcelo späť Shiu Labeoufa, no nič také sa zatiaľ naplánuje. Fanúšikovia prvých filmov sa však ale predsa len tešiť môžu. Do filmu sa vráti trio z prvých filmov, konkrétne:  Josh Duhamel, Tyrese Gibson a John Turturro. Zo strany áut sa pochopiteľne vráti Optimus Prime, Bumblebee a kopa ďalších áut zo starej partie. Dámy a páni, nový trailer na rozkladacie autíčka 5 je práve tu:

Ďalšie novinky zo sveta Transformers:

Ako ste už možno počuli, The Last Knight bude posledný film zo série, režírovaný Michaelom Bayom. Kam sa teda séria posunie ďalej a vôbec, posunie sa ďalej? Čo vieme ešte o Last Knight je to, že opäť uvidíme Grimlocka a Dinobotov.

Grimlock je pre mňa postava, ktorá v predošlom diely nedostala veľa priestoru. Tentoraz však má osobnosť. Každý chcel vidieť viac Dinobotov, vrátane nás. V Age of Extinction sme si priali, aby sme ich mali viac. Jedna z priorít tohto filmu bola, ako ich vrátiť späť do príbehu. Je ich veľa, no najradšej mám Grimlocka. Je vtipný a v tomto film je ako neposlušný pes. Je hanblivý ak spraví niečo zle. Je to skvelá postava. Uvidíte jeho stránku, ktorá sa vám bude páčiť a budete s ňou súcitiť.” povedal producent filmu, Lorenzo di Bonaventura.

Grimlock
Grimlock

Ďalšie filmy, ktoré sa plánujú sú pomerne neznáme, no všetko by mali byť spin-off filmy. Najviac dopredu sa hýbe spin-off s Bumblebeem. Najnovšie informácie prišli včera a to s tvredním, že by nebolo zlé, aby tento film dostal R rating, teda od 15 rokov. Tvorcovia vravia, že by to určite bola sranda, vraj taká ako to robí Tarantino. Či už teda film dostane rating taký alebo onaký, to je zatiaľ len vo hviezdach.

Ďalšie filmy sú zatiaľ v nedohlade, no určite sa plánujú. Vraj, ak chcú urobiť film o Cybertronovi, musia k tomu dopredstavovať určité veci, teda skákať v rôznych časoch. Čo z toho teda vyplýva? Aj keď sa Bay už od série bude dištancovať, o týchto filmoch budeme ešte veľa počuť. Inými slovami, štúdio chce s nimi vytvoriť vlastný Cinematic Universe. Pri takýchto zárobkoch aké tieto filmy dostali, to prekvapivý krok vôbec nie je. História hovorí jasne, preto tvorcom len držíme palce!

Zdroje obrázkov: comicvine.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -