Finálny trailer na očakávaných Transformers: The Last Knight je tu. Bumblebee nám dokazuje, že nie je radno sa s ním zahrávať!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je to tu. Štúdio Paramount Pictures nám predstavilo posledný medzinárodný Transformers 5 trailer. Nová upútavka na Transformers: Posledný Rytier kombinuje zábery z rôznych predošlých trailerov. Taktiež sme sa mohli pozrieť na pár okamihov z prvých 20 minút filmu, ktoré už boli premietané v IMAX ešte v apríli. Taktiež sa nám však naskytuje úžasný pohľad na niečo nové!

Trailer si pozrite tu:

Je jednoznačné, na čo sa marketing zameriava

Ako sa vám pozerá na Optima Primea, ktorý jedným mávnutím zbaví hláv svojich Kybertronských druhov? Všetkým je jasné, že veľmi dobre. A vie to aj štúdio spolu s režisér, ktorého meno sa okrem slávy dočkalo aj česti byť terčom posmechu. Michael Bay vie, že aj napriek všetkým malichernostiam divákov najviac zaujíma história a pôvod Autobotov. Celá marketingová stratégia ku filmu Transformers: Posledný Rytier sa zamerala práve na tento fakt.

Z rôznych videí a fotografií sa ľahko dozvedáme, že postavy ako Bumblebee, Ironhide, Starscream alebo Drift tu boli už naozaj, naozaj dávno. Pokiaľ si dobre popozeráte fotografie alebo videá, všimnete si, že taký Bumblebee bojoval proti nacistom, Drift proti samurajom alebo Ironhide v Prvej svetovej vojne. Ak vás história Autobotov zaujíma a chcete vidieť, čo si pre nás filmári pripravili, prečítajte si tento článok.

transformers the last knight trailer; Zdroj: hdwallpapers.in
Zdroj: hdwallpapers.in

Ako už všetci vieme, Optimus Prime samotný sa v Transformers: Posledný Rytier obráti na temnú stranu a zradí svojich priateľov. Aj keď zatiaľ nevieme prečo to spravil, divákom poskytuje dobrý pocit a navádza ich, že chcú zájsť do kina a režisérovi zarobiť ďalších pár eur, nech môže tieto neustále nezmyselnejšie filmy vydávať donekonečna. Je zjavné, že Bumblebee bude jedným z najdôležitejších článkov príbehu a snímky samotnej – je teda pochopiteľné, že trailery (finálny nie je výnimkou) sa zameriavajú hlavne na neho.

Prehovoril k vám posledný trailer ku Transformers: Posledný Rytier? Zájdete na film do kina, aby ste sa pozreli, ako a prečo dopadne situácia s Optimom Primeom? Alebo sa jednoducho budete chcieť opäť presvedčiť o tom, aký je Bumblebee neskutočný badass?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -