v

Transformers 5 začína už v máji!

ôvodne sme si mysleli, že sa výroba začne v júny tohto roku a budú sa spoločne  so štúdiom Paramount snažiť vydať film v lete 2017. Michael Bay však potvrdil, že projekt bol mierne posunutý. Výroba sa začne už v máji, ale samotný film sa dočká premiéry až neskôr. Kde sa bude odohrávať výroba filmu je zatiaľ neznáme.

Známe je však to, že sa do filmu vráti Mark Wahlberg, ktorý si zahrá opäť úlohu Cade Yeager. Či sa vo filme ukáže aj Nicola Peltz (Tessa Yeager) a Jack Reynor (Shane Dyson) nie je isté. Podrobnosti k filmu sa ešte neobjavili, ale Michael Bay nedávno oznámil, že na planéte Zem núdzovo pristane mimozenská loď, spoločne s novými Transfomermi.  Kto a čo chcú? To nám bohužiaľ neprezradil.

V novembri sme sa dozvedeli, že Ken Nolan a tím Art and Marcum a Matt Hollowey prezvali scenáristické povinnosti od Akiva Goldsmana, ktorý napísal pôvodný scenár. Akiva písal scenár sám, ale kvôli povinnostiam sa tohto projektu musel vzdať. Momentálne pracuje na filme G.I Joe 3 a Micronauts. V akom štádiu sú nový scenáristi sa ešte nevie, ale dúfame, že sa výroba naozaj začne v máji a nebude sa opäť odkladať.

Kto všetko sa vlastne podieľa na tvorení príbehu pre budúce pokračovanie? Miestnosť, kde vznikajú nápady tvorí – Steven S. DeKnight (Daredevil), Robert Kirkman (The Walking Dead), Art & Marcum Matt Holloway (Iron Man), Zak Penn (Pacific Rim 2), Jeff Pinkner (Amazing Spider-Man 2), Andrew Barrera a Gabriel Ferrari (Ant-Man), Christina Hodson, Lindsey Beers, Ken Nolan a Geneva Robertson-Dorsett. Michael Bay taktiež dohliadal na vývoj a nemohol chýbať ani Steven Spielberg, Hasbro spoločne s Brianom Goldnerom a producentmi – Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian a Don Murphy. Celkom nabitá formácia, čo myslíte? Dúfam, že príbeh nesklame a prekvapia nás konečne niečím epickým.

Pre fanúšikov máme smutné správy. Transformers 5 by mal byť posledný film, v ktorom uvidíme Optimusa Prima. Hasbro taktiež prezradil, že Transformers 6,7 a dokonca aj 8 naozaj budú a tieto projekty sú reálne. Dalším projektom, ktorý vznikol v miestnosti plnej umelcov je animovaný Spinoff s názvom Cybertron. Tešíte sa na nový film, ktorý začne svoju cestu už o niekoľko mesiacov? V kinách by sa mal ukázať v roku 2017.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár