Transformeri boli na našej planéte už od nepamäti. Bojovali proti nacistom, dokonca aj rytierom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Transfomers: Posledný Rytier nám odhalí pravý pôvod robotov

Áno, my vieme. Vyzerá to stále horšie a horšie, pričom sám Michael Bay podla nás nevie, čo vlastne chce. Pred pár dňami nás totižto zavalilo plno nových obrázkov a zaujímavý spot ku filmu Transformers: Posledný Rytier. Všetky tieto nové materiály hovoria jasne. “Rethink the past” alebo “They have been here forever” sú nové slogany ku propagačným materiálom tohto filmu. Nepekne však vyvracajú to, čo sme sa dozvedeli v predošlých filmoch. V jednotke prišli všetci prvý krát na Zem z vesmíru alebo sa zrodili pomocou kocky, v dvojke tu už boli Prime-ovci v Egypte a zrazu sa dozvieme, že Transformeri bojovali proti náckom alebo v stredoveku proti rytierom.

Každopádne, nový TV spot “Secret Past” je naozaj atmosférický, pričom skalní fanúšikovia Transformers sú konečne spokojní. Možno sa vám to nezdá, ale takto to má vyzerať. V spote nám nová postava, Sir Edmund Burton (Anthony Hopkins) hovorí, že Transformeri sú tu s nami už od nepamäti. Bojovali proti nacistom, rytierom, samurajom, a chránili našu Zem už odjakživa. “Za každým bojom, za každým víťazstvom, leží tajomstvo“. Michael Bay nám tak konečne odhalí pôvod a mytológiu Transformerov. Buď je to naozaj také skvelé, alebo to je všetko úžasným hlasom Anthonyho Hopkinsa…

Z nových videí a fotografií sa dozvedáme, že postavy ako Bumblebee, Ironhide, Starscream alebo Drift tu boli už naozaj, naozaj dávno. Pokiaľ si dobre popozeráte fotografie alebo videá, všimnete si, že taký Bumblebee bojoval proti nacistom, Drift proti samurajom alebo Ironhide v Prvej svetovej vojne. Nižšie priložené fotografie sú naozaj reálne, pričom vždy sú do nich pridaní Transformeri! Na väčšie odhalenia a vysvetlenia si však budeme musieť počkať do filmu. Ten sa v kinách ukáže už 22.6.2017, a ja si myslím. že sa stále máme na čo tešiť!

Bumblebee proti nacistom
Bumblebee proti nacistom, Zdroj: comingsoon.net

Transformeri v stredoveku
Transformeri v stredoveku, Zdroj: comingsoon.net

Ironhide v Prvej svetovej vojne?
Ironhide v Prvej svetovej vojne?, Zdroj: comingsoon.net

Obraz "March to Valley Forge"  s Transfomerom Houndom
Obraz “March to Valley Forge” s Transfomerom Houndom, Zdroj: comingsoon.net

Brawl v Prvej svetovej vojne
Brawl v Prvej svetovej vojne, Zdroj: comingsoon.net

Drift a ostatní roboti samuraji?
Drift a ostatní roboti samuraji?, Zdroj: comingsoon.net

Pravdepodobne Shockwave pri výbuchu sopky
Pravdepodobne Shockwave pri výbuchu sopky, Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah