FilmyTrailery

Predčasný no epický! Super Bowl trailer pre Transformers: The Last Knight je na svete!

Transformers: The Last Knight Super Bowl trailer je tu!

Február je tu a za oceánom sa chystá niečo veľké! Každý rok sa v USA začiatkom februára koná Super Bowl. To je vec, čo jednoducho sleduje každý. Dalo by sa o tom vravieť ako ich sviatku. No netešia sa z toho len športoví fanúšikovia, ale aj my filmoví. Keďže je to jedna z najsledovanejších udalostí roku, všetky reklamy sú špeciálne robené pre super bowl a hlavne drahé. No a aby sa reklama od nejakého štúdia dostala do programu, ten tridsať sekundový trailer musí stáť za to!

Kto všetko teda príde tento rok so Super Bowl trailermi nevieme. Určite môžeme čakať niečo od letných peciek. O gigantoch typu Marvel, Lucasfilm a Warner Bros však zatiaľ nevieme nič. Vlani sa Warner Bros dokonca dištancovalo od Super Bowlu. To je však jedno, pretože jedna veľká pecka svoj trailer dostala už teraz, a ňou je film Transformers: The Last Knight! Prečo ale tak skoro? Tento trailer nám totiž len oznamuje, že príde aj predĺžený trailer a to v Super Bowl Sunday, teda v nedeľu (u nás je to pondelok ráno). Užite si teda tento krátky trailer a vráťte sa v pondelok pre zvyšok a samozrejme ďalšie super bowl trailery!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CRLMLvGUWVE]

Páčil sa vám Super Bowl trailer pre Transformerov? Tešíte sa na ďalšie super bowl trailery? vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár