FilmyTrailery

Elle Fanning je chlapec! Trailer na transgender film 3 Generations ukazuje neľahký život chlapca v dievčenskom tele

Trailer na tento film ste mohli vidieť možno tak rok dozadu. Vtedy sa však volal ešte festivalovým menom About Ray, a nedostal sa do povedomia širšej skupiny ľudí. Teraz tu máme americký trailer, pričom sa film premenoval na 3 Generations. Film sa potýka s problémom, ktorý je v dnešnom svete úplne normálny a častý. Transgender je človek, ktorý sa narodí “v zlom tele”. A tak žijú ľudia životy žien v mužských telách, alebo naopak. Znie to ako výborný námet na Oscarovku, však?

O čom je film 3 Generations?

Vo filme 3 Generations sa pozrieme na 3 generácie rodiny, potýkajúce sa s dospievaním Ray. Ray (Elle Fanning) je dievča, ktoré sa však na svoje pohlavie necíti. Správa sa, oblieka sa a žije ako chlapec. Proste nieje spokojný s tým, aké telo mu bolo “udelené” pri narodení. Ray žije zo svojou slobodnou matkou (Naomi Watts), babkou (Susan Sarandon) a jej frajerkou (Linda Emond) v New Yorku. Zatiaľ čo Ray zažíva zmenu, rodina sa stým snaží vyrovnať a uľahčovať mu to. Popritom všetkom musí matka ešte riešiť problémy s otcom Ray (Tate Donovan).

film 3 generations

Zdroj: uk.movies.yahoo.com

Raya hrá výborná mladá herečka Elle Fanning, ktorú môžete poznať napríklad z filmu Neon Demon. Matku si strihne kvalitná herečka Naomi Watts (Birdman). Babku stvárnila Oscarová herečka Susan Sarandon (Dead Man Walking). Tento film si našiel veľkú obľubu hlavne v LGBT komunite, pretože Susan Sarandon si zahrala homosexuálne orientovanú postavu. Jej priateľku si strihla Linda Emond. Snímku režíruje Gaby Dellal, ktorý napísal scenár spoločne s Nikole Beckwith.

Film si slovenskú premiéru odbil už koncom roka 2016. Mal by sa však dostať do povedomia širšej verejnosti a netreba ho ignorovať.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár