Ostatné

Obrovský trapas na Oscaroch 2017! Zle vyhlásený najlepší film sa stal veľkým škandálom

Tak, 89. odovzdávanie cien Akadémie máme za sebou. Nikto však nečakal, akým trapasom sa skončia! Ak by si niekto myslel, že sa škandál z Miss Universe 2015 nemôže opakovať, vyvrátime vám to. Steve Harveyho však nahradil Warren Beatty. Áno, presne tak, chybne vyhlásil výhercu najlepšieho snímku. Za výhercu vyhlásil La La Land. Režisér, herci aj produkčný tím prišli na javisko, prevzali si Oscara za najlepší film, no v polovici predslovu zistili nepeknú vec.

Najlepším filmom sa stáva…

A vtedy to prišlo. Rana do srdca hercov, ale hlavne režiséra Damiena Chazella. Najlepším filmom sa v zápätí stal snímok Moonlight. Naozaj nešlo o žiaden vtip, ale o nepekné nedorozumenie. Warren Beatty sa ospravedlnil a povedal, čo bolo vo veci. Po otvorení obálky našiel na liste meno Emma Stone – La La Land. Chvíľku sa tomu čudoval, no nakoniec to pochopil ako La La Land. Onedlho sa zistila pravda a najlepším snímkom sa stal Moonlight. Kde teda nastala chyba? Zobral si Warren nesprávnu obálku, alebo mu ju zle predali?

Ako to vyzeralo po dozvedení sa pravdy?

Tento obrovský trapas sa ihneď stal celosvetovým meme. Za vinníka ľudia považujú aj Leonarda DiCapria, ktorý držal obálku s menom “Emma Stone” naposledy. Dal teda Warrenovi zlú obálku?

Ku trapasu sa vyjadril aj režisér nového thrilleru Split, M. Night Shyamalan. Vraj koniec Oscarov zrežíroval on a všetkých tak napálil. Ha Ha!

Veríme, že sa dočkáme oficiálneho ospravedlnenia zo strany Akadémie za neprofesionálny prístup. Avšak, všetci sme len ľudia.. Všetky výsledky z Oscarov (správne!) rovnako ako aj LIVE prepis nájdete v tomto vlákne. 

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár