Travis Scott vydal nový album – cez noc s novinkami prišli aj raperi Drake a MGK!

Nenechajte si ujsť

Travis Scott konečne vydal jeho očakávaný album Astroworld! Okrem toho cez noc vyšiel na YouTube Drakeov nový videoklip na populárnu pesničku In My Feelings a s novým songom LOCO prišiel aj Machine Gun Kelly.

Travis Scott nový album – Astroworld

Dlho očakávaný, tretí štúdiový album od Travisa Scotta je tu! Album je zložený ako aj z pohodových vecí, tak aj z vecí, na ktoré si určite radi zaskáčeme na koncertoch. Na albume nesmie chýbať mnoho hostí. Hneď na druhej pesničke s názvom Carousel sa objavuje Frank Ocean, ďalej sa na tvorbe podieľali aj Drake, Quavo, Pharell Williams, The Weeknd, James Blake, John Mayer, Thundercat, Swae Lee, Juice WRLD, 21 Savage a Sheck Wes. Ako vidíte, Astroworld je plný hviezd a naozaj stojí za to!

Travis Scott vydal nový album
Zdroj: rap-up.com

01. STARGAZING
02. CAROUSEL (Ft. Frank Ocean)
03. SICKO MODE (Ft. Drake)
04. R.I.P. SCREW (Ft. Swae Lee)
05. STOP TRYING TO BE GOD (Ft- James Blake, Kid Cudi, Stevie Wonder)
06. NO BYSTANDERS (Ft. Juice WRLD, Sheck Wes)
07. SKELETONS (Ft. The Weekend)
08. WAKE UP (Ft. The Weekend)
09. 5% TINT
10. NC-17 (Ft. 21 Savage)
11. ASTROTHUNDER
12. YOEMITE (Ft. Gunna, NAV)
13. CAN’T SAY (Ft Don Toliver)
14. WHO? WHAT! (Ft. Quavo, Takeoff)
15. BUTTERFLY EFFECT
16. HOUSTONFORNICATION
17. COFFEE BEAN

Drake vydal nový videoklip!

Pesničku In My Feelings od Drakea ste určite počuli, a to aj keď ste nechceli. Po sociálnych sieťach koluje takzvaná Kiki Challenge, kde človek väčšinou vystúpi z auta a začne tancovať. Dopadnúť to však môže napríklad aj takto.

Celý videoklip sa odohráva v tanečnom duchu a na konci môžme zbadať aj mnoho známych tvári, ktoré robia práve spomínanú Kiki Challenge.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DRS_PpOrUZ4]

Machine Gun Kelly je tu taktiež s novým videoklipom!

Machine Gun Kelly taktiež vydáva nový videoklip, ktorý bol vytvorený popri natáčaní nového filmu v ktorom sa objavuje. V pesničke nemusíme hľadať žiadne hlboké významy, keďže ide o plytký, no dobre znejúci text. Ide o prvú pesničku amerického rapera od jeho singlu Habits z predchádzajúceho albumu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Fniv-m7TeA4]

FEFE má už 100 miliónov!

Pesnička od 6ix9ine, rapera z NY, za ktorého slávou však stojí aj Slovák Yaksha, mala úspech hneď od začiatku. Po piatich dňoch od vydania dosiahla 50 miliónov pozretí, dnes sa však prekonala hranica 100 miliónov. 6ix9ine a Nicki Minaj, ktorá sa tiež nachádza na tracku, sú s týmito číslami určite spokojní!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=V_MXGdSBbAI]

Čo hovoríte na to, čo nám hudobná scéna dnešnú noc priniesla? Vypočuli ste si už nový Travisov album? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: genius.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -