Vypočujte si novú skladbu „The Plan“ k filmu TENET od amerického rapera Travisa Scotta

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Christopher Nolan neotáľa a stále hľadá nové cesty, akými sa priblížiť k modernému publiku. Prvým takýmto krokom bola globálna premiéra nového traileru k filmu Tenet v hre Fortnite. Pred pár dňami zas svet obletela správa o tom, že titulnú skladbu má na starosti americký raper Travis Scott.

Travis Scott vydal skladbu k filmu Tenet

Naozaj sa tak stalo a celý finálny trailer sprevádza jeho nový singel s názvom „The Plan„. Sám režisér tvrdí, že hlas Travisa Scotta a jeho prídavok k soundtracku bol „posledným kúskom rok trvajúcej skladačky”. O produkciu skladby sa postaral Ludwig Göransson, ktorého meno budete po tomto filme veľmi dobre poznať.

Jedná sa o oscarového skladateľa, ktorý má na konte filmy ako Black Panther alebo sériu Creed. Po dlhých rokoch režisér nespolupracuje so svojim dvorným skladateľom Hansom Zimmerom, pretože soundtrack k filmu Tenet zložil práve Ludwig. A prvé recenzie, ktoré prišli ešte len včera, tvrdia, že sa po stránke zvuku máme na čo tešiť. Jeho soundtrack je vraj veľmi hlučný a svojim štýlom pripomína ten z Interstellaru.

Páči sa vám Travis Scott a jeho prídavok k filmu Tenet? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -