Ako predstaviteľke Wonder Woman Gal Gadot pomohla kráľovná popu Beyoncé?

Nenechajte si ujsť

Tréma. Pojem viac známy, ako neznámy, pre každého z nás. Či už šlo o prejav alebo recitovanie pred celou triedou, alebo až vystúpenia pred stovkami či tisíckami ľudí. Stres a pocit zo zlyhania, ktorému sa nevyhnete či chcete alebo nie. Niekto trému prežíva menej a niekto viac. Čo je však isté, a teraz sa podržte, tento pojem nekoluje len medzi nami smrteľníkmi, ale aj medzi slávnymi hviezdami. Z jedného pohľadu je to pochopiteľné. Viete, že vás uvidí skoro celý svet a nesmiete zlyhať. Z druhého pohľadu si však možno poviete, že hviezdy už majú všetko tak prečo by sa mali báť.

Tip: Na zmiernenie stresu fungujú rôzne dychové cvičenia, no môžete stiahnuť napríklad aj po CBD kvapkách. Dostupné aj v podobe Koi cukríkov.

No, je to prekvapivé, ale aj oni sú ľudia. So svojimi láskami, problémami čo si dať na večeru, či čo si obliecť. Samozrejme, niektoré ich problémy sú od našich rozdielne. Teda nepredpokladáme, že uvažujete čo si obliecť na Oscarov, či aký veľký diamant si kúpiť. Jedna vec nás so slávnymi hviezdami Hollywoodu však spája a áno, je to už spomínaná tréma.

Tréma Gal Gadot nám dokazuje, že aj napriek jej „Wonder Woman“ schopnostiam ostáva človekom

Čo už, ani nadpozemské schopnosti vás stresu a strachu zo zlyhania nezbavia, a tak ostáva len pretrpieť ho. A možno stačí neprešpekulovaná maličkosť ako v prípade Gal Gadot, ktorá si už v júni zahviezdi vo Wonder Woman. Túto rolu už mala možnosť vyskúšať si vo filme Batman vs. Superman a musíme uznať, že jej naozaj sadla. Ak by sa však nechala ovládnuť stresom, na plátne by sme už možno videli niekoho iného.

filmy so ženskou hlavnou úlohou wonder woman 1984
Zdroj: geektyrant.com

Podľa jej slov bolo na kastingu okrem nej približne šesť ďalších dievčat a každá mala vlastný vyhradený priestor kde čakala, kým si ju režisér Zack Snyder zavolá na kamerový test. Pre Gal Gadot je čakanie nepriateľom číslom jedna a teda nervozita neminula ani ju. Tu sa dostávame k pointe keď superhrdinku zachráni popová speváčka Beyoncé. Gal Gadot si totiž pustila pesničky práve od nej a spolu so známou hláškou „Who run the world? Girls!“ sa dostala až tam, kde ju vidíme dnes. Na miesto Wonder Woman. Tak vidíte, ako málo stačí na prekonanie stresu a dosiahnutie veľkých cieľov. A čo pomáha na trému vám?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -