Rodičia po novom deti neposielajú na futbal, ale platia profesionálnych trénerov Fortnite!

Nenechajte si ujsť

Tréneri Fortnite sa stávajú novým trendom!

Doba sa stále posúva a my tu vidíme aj divné javy. Rodičia po novom neplatia trénerom na futbal, hokej a ostatné športy, ale na to, aby trénovali ich deti vo videohrách. Ako je to možné, a pomôže tréner vôbec? Nezachádza to už príliš ďaleko?

Tréneri nie sú len vo Fortnite!

V e-športe poznáme dva typy trénerov. Prvý typ trénuje profesionálnych hráčov, ktorý hrajú medzi svetovou špičkou a hrami si aj zarábajú. Títo tréneri sú skoro v každej hre, najmä tímovej. Druhý typ trénerov sú väčšinou bývalí profesionálni hráči alebo hráči, ktorí už niečo dosiahli a trénujú súkromne. To znamená, že ľudia im platia za hodinu trénovania. Takéto tréningy sa predávajú na mnohých stránkach a ceny za hodinu sú naozaj veľké! Tréningy sú skoro v každej populárnej hre, napríklad Fortnite, CS:GO, Rocket League, Dota 2, League of Legends alebo Overwatch.

Fortnite tréneri
Zdroj: pinterest.com

Pomôžu nám tréneri? A koľko tréning stojí?

Tréneri sa nám väčšinou naozaj snažia pomôcť a predať nám svoje skúsenosti, no je to aj o nás. Keď ich reálne budeme počúvať, tak nám určite pomôžu! Tréningy sa dajú zohnať od 5€ a cena sa pohybuje až do 50€. Ak si plánujete trénera najať tak určite nie tých najlacnejších. No ak sa nechcete zlepšiť rýchlo, určite sa tréner neoplatí a oplatí sa zlepšovať hraním a sledovaním streamerov. Rozhodnutie ktorú cestu si vyberiete je však na vás.

Kde sa dá tréner objednať?

Trénerov objednáme naozaj všade. Hneď ako si zadáte do vyhľadávača „Fortnite coach“, tak na vás ihneď vybehne niekoľko desiatok stránok, na ktorých sa dajú tréneri objednať. No pozor na stránky, ktoré nemusia byť bezpečné a môžu vás len okradnúť o peniaze!

Fortnite tréneri
Fortnite tréneri

Prečo rodičia objednávajú pre deti trénerov?

Fortnite tréneri dnes majú naozaj úspech. Rodičia ich objednávajú veľmi často! Prečo? Podľa mňa ide najmä o to, že rodičia už pochopili, že z hier sa dá naozaj uživiť. A to rôznymi spôsobmi. Napríklad hraním, natáčaním videí na YouTube alebo momentálnym trendom streamovaním na rôznych platformách.

Aký máte názor na trénerov v e-športoch? Myslíte si, že deťom tréneri naozaj pomôžu zlepšiť sa v hre? Alebo by sa mal svet upokojiť a všetci by mali na chvíľku vyjsť na čerstvý vzduch? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -