Z Toma Hardyho sa musí stať monštrum. Pozrite si video z tréningu pre rolu Venoma!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O najväčších premenách tiel hollywoodskych hercov pre svoje role som vám už písal. Čestným členom tohto zoznamu nie je nikto iný, ako výborný britský herec Tom Hardy. Môžete ho poznať z filmov ako Mad Max: Zbesilá cesta, Návrat Temného rytiera alebo Počiatok. Určite vám neušlo, že práve on stvárni Venoma v prvom z pripravovaných spin-off filmov zo sveta Spider-Mana od Sony. Postava Venoma je známa tým, že ide o veľké a svalnaté monštrum. Tom Hardy to teda nemá ľahké ani tentokrát a pre túto postavu sa musí znova dostať do formy. Avšak, pri filmoch ako Návrat Temného rytiera, Bronson alebo Bojovník, si toho už prešiel dosť. Toto by pre neho mala byť hračka…

Na svoju extrémnu premenu tela pre postavu Banea už doplatil, pričom ho to navždy fyzicky poznamenalo. O tom sa však viac dočítate v tomto článku. Pre rolu Venoma však musí okrem posilky trénovať aj box a hlavne kickbox. Pri tejto príležitosti mu pomáha jeho tréner, bojovík MMA – Nathan Jones. Tomov entuziazmus pre tréning si pochvaľuje a vraj ho to veľmi baví. Vo videu nižšie teda nájdete Hardyho rutinný tréning, ktorým si musí prechádzať, aby sa pripravil na rolu Eddieho Brocka (ktorý sa neskôr zmení na Venoma). Zatiaľ čo sa ostatní vzdávajú a nechcú pokračovať, Tom Hardy chce vždy viac.

Tréning Toma Hardyho na Venoma

Okrem pohľadu na Tomov ťažký tréning si však z videa môžete odniesť aj zaujímavú informáciu k filmu. Jeho druhý tréner, Mark Mene prezradil zaujímavý sľub Marvelu:

„To, čo svet uvidí, bude jedným z najtemnejších, vôbec najsilnejších záporákov, ktorých Marvel kedy vytvoril. Bude to naozajstný masaker.“

Tom má teda pred sebou ešte dlhú cestu a vyzerá to tak, že chce svoje telo a zručnosti v boji vylepšiť na maximum. Ako poznamenal jeho tréner, malo by ísť o naozajstný masaker, pôjde predsa o R-rated film. Hardy trénuje s Nathanom dvakrát denne, päť dní v týždni.

Film Venom sa aktuálne produkuje a natáča v Atlante. Premiérovať by mal už na jeseň roku 2018. Okrem Toma sa vo filme ukážu mená ako Michelle Williams (She-Venom) alebo Riz Ahmed (pravdepodobne Carnage). Pokiaľ sa chcete o filme dozvedieť viac informácií, klikajte na tento odkaz.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -