REKLAMA

V pondelok, tretí deň E3, mali svoju konfereciu Square Enix a aj Ubisoft. Square Enix mohlo už len prekvapiť, keďže väčšina hier bola predstavená na skoršej konferencii Microsoftu. No od Ubisoftu sa očakávali naozaj veľké novinky! Ako to celé dopadlo?

Square Enix

Square Enix začal konferenciu so Shadow of The Tomb Raider. Táto hra zabrala väčšinu času krátkej konferencie. Máme potvrdený príbeh, ktorý bude o odvrátení mayskej apokalypsy. Taktiež sme sa dočkali prvého gameplayu, ktorý nevyzerá až tak zle, no nie je to nič extra. Hra má ponúknuť viacero nových možností a taktiež má byť ťažšia na hranie.

REKLAMA

Ďalej sa na Square Enix konferencii ukázali hry:

Final Fantasy XIV Online x Monster Hunter: World

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Dragon Quest

Babylon’s Fall

Octopath Traveler

Just Cause 4

The Quiet Man

Kingdom Hearts III

Ubisoft

Prichádza Beyond Good & Evil 2

Ubisoft nám bližšie predstavil novinku Beyond Good & Evil 2, čo je pokračovanie pôvodnej hry. Dostali sme aj nový gameplay, ktorý je však len z pre-alpha verzie. Taktiež ponúkli budúcim hráčom a fanúšikom aby sa aj oni podieľali na výrobe hry, a to tým, že zašlú artworky alebo hudbu, ktoré sa do nej neskôr možno pridajú.

Máte radi motorky? Pozrite sa na Trials Rising!

Ak ste fanúšikom závodných hier a motoriek, táto hra je pre vás ako stvorená. V hre si zahráme na rôznych lokalitách po celom svete aj proti reálnym protihráčom, keďže hra bude obsahovať multiplayer. Vydaná by mala byť už vo februári budúceho roka.

For Honor zadarmo!

For Honor je zadarmo! Od včerajšieho dňa po si po celý týždeň budeme môcť zdarma zobrať For Honor v starter edícii a to na tomto odkaze. Hra nám po týždni ostane a tak ju budeme môcť hrať ďalej. Taktiež sme sa dočkali nového traileru na nadchádzajúce DLC s názvom Marching Fire.

Assassin’s Creed Odyssey

A čerešničkou na torte je opäť Assassin’s Creed Odyssey. Hra sa už na E3 objavila, no teraz prichádza okrem ďalšieho traileru aj s novými informáciami. V hre budeme rozhodovať o všetkom my. Začína to už pri výbere postavy, kde si vyberieme, či chceme príbehom prechádzať ako mužská alebo ženská postava. Potom už naše rozhodnutia ovplyvnia celý príbeh a môžeme prepísať celú históriu.

Far Cry 5 – Hope County Discovery Tour

Skull and Bones

Transference

Starlink

The Crew 2

Čo hovoríte na konferencie od Square Enix a Ubisoftu? Čakali ste od nich viac, alebo ste spokojní s hrami ktoré oznámili? Napíšte nám do komentárov!