Režisér Ridley Scott tvrdí, že má nápad pre tretiu časť Blade Runner série!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sme napísali v našom článku ‚TOP 10 filmov roka 2017‚, snímka Blade Runner 2049 bola vôbec tým najlepším, čo sme minulý rok videli. Dočkali sme sa nádherného spojenia veľkého blockbusteru, no zároveň komorného filmu na úrovni. Všetko toto spájala kamera talentovaného Rogera Deakinsa, ktorý by tento rok mohol vyhrať svojho prvého Oscara. Popravde, je naozaj očakávané to, že ho konečne dostane. Zaslúži si to už len za finálnu scénu s topiacim sa autom, pri ktorej sme prežívali ozajstný kinematografický orgazmus. Po tak úspešnom pokračovaní je teda jasné, že padli otázky ohľadom tretej časti. Existuje však jediná osoba, ktorá je na ňu pripravená…

Blade-Runner-2049-with-Ryan-Gosling
zdroj: screenrant.com

Tretia časť Blade Runner od Ridleyho Scotta?

Režisér prvej časti, Ridley Scott sa ohľadom druhého pokračovania série Blade Runner vyjadril počas rozhovoru s portálom Digital Spy, pri propagovaní jeho nového filmu Všetky prachy sveta (All the Money in the World). Pre tretiu časť série už totižto nápad má, otázne však je, či sa niekedy dostane von. Sami si predsa prečítajte jeho ideu pre film Blade Runner 3:

„Dúfam, myslím si, že tu je ďalší príbeh. Mám ďalší príbeh pripravený pre rozvíjanie a vývin, takže ešte jeden tu iste pripravený je.“

Vyzerá to teda tak, že otec série, Ridley Scott, má pre štúdio Warner Bros. pripravený určitý nápad. Je teda možné, že sa tretieho Blade Runnera chytí opäť on? Je predsa nepravdepodobné, že by sa k filmu najbližšie roky dostal opäť Denis Villeneuve. My by sme si pokračovanie pozreli veľmi radi, ale určite by som tomu ešte nechal čas. Blade Runner je typ filmu, ktorý musí vyzrieť. Na prvé pokračovanie sme predsa čakali neuveriteľných 35 rokov – Vyplatilo sa. Vedeli by ste si na poste režiséra predstaviť opäť Ridleyho Scotta, alebo by ste snímku prenechali inému talentu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -