Kto je vrahom? Tretia séria 13 Reasons Why prichádza s ukážkou a dátumom vydania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že tínedžerské drámy nie sú pre každého diváka. Seriály ako Riverdale, Upírske denníky, Teen Wolf či 13 Reasons Why jednoducho nesadnú každému. A práve posledný zmienený seriál je z reálneho sveta a zaoberá sa samovraždou, depresiami, neopätovanou láskou či šikanou. Pri jeho pozeraní určite neprídete na dobré myšlienky, iba tým týrate sami seba.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Možno preto sa divákom Netflixu tak veľmi páčil a už onedlho dostane tretiu sériu. Už od prvej série sa seriál stretáva s veľkou kontroverziou a problémami v niektorých krajinách, no zjavne ho to nedokáže zastaviť. Dnes tu teda máme prvú ukážku na tretiu sériu, ktorá zároveň odhalila aj dátum premiéry!

13 Reasons Why predĺžený o ďalšiu sériu
Zdroj: digitalspy.com

Tretia séria 13 Reasons Why už čoskoro!

Do temného sveta tínedžerského života sa vrátime už o pár týždňov, presnejšie 23. augusta. Prvá ukážka sa pýta jednu veľmi dôležitú otázku, ktorá naznačuje hlavnú linku príbehu – „Kto zabil Bryce Walkera?“ Je to naozaj tak, tyran Bryce Walker (Justin Prentice) je mŕtvy a v tretej sérii budeme medzi študentmi hľadať jeho vraha.

Je teda možné, že po dvoch sériach dostane Hannah Baker (Katherine Langford) konečne svoj zaslúžený odpočinok. Jej príbeh sme totiž prešetrili od A po Z, takže je čas sa posunúť ďalej. Najťažšie to bude mať opäť Clay (Dylan Minnette), ktorého budú podľa všetkého viniť z vraždy Bryce-a.

Každopádne, máme pre vás ešte jednu dobrú správu. Spolu s ukážkou na tretiu sériu prišlo aj oznámenie o tom, že bol seriál predĺžený o štvrtú sériu! Tá však navždy ukončí príbeh 13 Reasons Why, pretože bude poslednou. Očakávame teda, že sa tretia séria zas a raz skončí nejakou veľkou tragédiou alebo niečim podobným.

Tak čo, videli ste prvé dve série? Tešíte sa na koniec augusta? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -