Čo všetko treba vedieť a vidieť pred treťou sériou Daredevila?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tretia séria Daredevila je tu!

Síce sa to zdá neuveriteľné, no budú to už takmer tri roky, čo sme naposledy mohli vidieť milovaného Daredevila vo vlastnom seriáli. Netflix ho našťastie zakomponoval do vlaňajšej tímovky Defenders, takže čakanie sa nám trochu skrátilo. Mnohí z vás si však určite už asi nebudete pamätať, čo presne sa na konci s danými postavami stalo. No a keďže ide o seriál, ktorý sa prepája s ostatnými, (ktoré možno nepozeráte) skúsime vám priblížiť, čo posledné mesiace všetci robili.

Daredevil/Matt Murdock

Daredevil sa teda naposledy objavil v seriáli Defenders. Keďže mu ale Elektra v druhej sérii opäť pobláznila hlavu, na to, aby ju zastavil sa rozhodol obetovať svoj život. Úlohu obrancu New Yorku prenechal Iron Fistovi a Matt dobrovoľne vkročil do budovy Midland Circle, ktorá sa spolu s ním a Elektrou zrútila. Na konci ho však vidíme živého, na lôžku a vedľa neho je hneď niekoľko mníšok, kde sa jedna volá Maggie.

Matt Maurdock na konci seriálu Daredevill
Matt Maurdock na konci seriálu Defenders; Zdroj: fanboysinc.com

Kingpin/Wilson Fisk

Ten sa ukázal len v prvej a trochu v druhej sérii Daredevila. Najmilovanejší záporák zo seriálového sveta Marvelu si aj naďalej odpykáva trest vo väzení, po tom, čo mu Daredevil dokázal zničiť celé jeho vybudované impérium. Matt ho naposledy stretol ako právnik vo väzení a vyhrážal sa mu, že všetky obvinenia padnú aj na Fiskovu milovanú Vanessu.

Wilson Fisk a Matt Murdock v druhej sérii Daredevila
Wilson Fisk a Matt Murdock v druhej sérii Daredevila; progmonot.com

Foggy Nelson

Foggy sa objavil v oboch sériách Daredevila, v seriáli Defenders a v druhých sériách seriálov Jessica Jones a Luke Cage. Z Foggyho sa stal úspešný právnik, avšak stále sa viní za Mattovu smrť. Pracuje pre firmu Chao and Benowitz, z ktorej Jerry Hogarth odišla (Jessica Jones – druhá séria). Foggy sa za Mattovu smrť viní najmä preto, lebo mu sám priniesol oblek a prehovoril ho aby sa vrátil. V Lukovi Cageovi sa objavil iba ako jeho obhajca.

Z Foggyho je úspešný právnik
Z Foggyho je úspešný právnik; Zdroj: marvel-movies.wikia.com

Karen Page

Karen sa ukázala v oboch sériách Daredevila a aj v prvej sérii Punishera. Odkedy zabila jedného z pomocníkov Wilsona Fiska bola fascinovaná životom Franka Castla, Punishera. Momentálne je z nej úspešná redaktorka v New York Bulletin. Na konci druhej série sa jej Matt odhalil ako Daredevil a obaja začali spolu chodiť. Vzťah však trval do chvíle, kým sa Matt nezrútil v Midland Circle.

Karen sa ukázala aj v seriáli Punsiher
Karen sa ukázala aj v seriáli Punsiher; Zdroj: collider.com

Tvorcovia tvrdia, že tretiu sériu Daredevila chcú mať veľmi samostatnú a čo najmenej prepojenú s ostatnými hrdinami. Uvidíme teda, či sa im to podarí. Každopádne, ak chcete mať plný zážitok z Daredevila, možno by sme predsa len odporučili vidieť seriál Defenders, avšak ak ste si už prečítali čo sa na konci stalo, môžte sa vrhnúť na tretiu sériu, ktorá už od piatku na vás čaká na vašom Netflix účte.

Pamätali ste si osudy postáv Daredevila? Ste radi, že sa seriál konečne vrátil? Sledovali ste aj ostatné seriály v sérii Defenders? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -