Tretia séria Formula 1: Drive to Survive odhaľuje oficiálny trailer. Nechýbajú dramatické momenty na trati i mimo nej

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Som muž, ktorý vyšiel z ohňa,“ hovorí Romain Grosjean. Tretia séria dokumentárneho seriálu Formula 1: Drive to Survive dostala oficiálny trailer, ktorému nechýbajú dramatické momenty na trati i mimo nej. Bližšie nám odhalí minuloročnú sezónu, ktorú ako aj ostatné športy výrazne ovplyvnila celosvetová pandémia.

Produkčná spoločnosť Box to Box Films strávila rok 2020 v padoku za prísnych opatrení proti šíreniu COVID-19. Produkčný štáb sa stal súčasťou malej bubliny pretekárov a tímov, aby zdokumentovali dianie za oponou najslávnejšej motoršportovej série. Tretia séria dorazí na Netflix krátko pred štartom v Bahrajne, 19. marca 2021.

Tretia séria Formula 1: Drive to Survive trailer

Prvé preteky minuloročnej sezóny odštartovali o niekoľko mesiacov neskôr, viac ako desať okruhov v kalendári muselo byť nahradených, a to všetko bez prítomnosti fanúšikov na tribúnach. Veľkej šou – v dobrom aj v zlom – sme sa dočkali i na trati. Lewis Hamilton opäť prepisoval históriu a na stupienku víťazov stáli neočakávané mená ako Sergio Pérez alebo Pierre Gasly.

Tiež sme sa stali svedkami hneď niekoľkých šokujúcich nehôd na čele s tou Romaina Grosjeana. A netreba zabúdať na už klasické návštevy Netflix štábu v garáži Mercedesu, ktoré im vždy prinesú smolu. Pandemická situácia okorenila sezónu 2020 natoľko, že tretej sérii nebude chýbať poriadna dráma a emócie.

tretia séria Drive to Survive
Zdroj: naifei.pro

Tretia séria zaparkuje na obrazovky krátko pred otváracími pretekmi sezóny 2021 v Bahrajne. Presnejšie 19. marca dostaneme desať epizód, ktoré stihneme dopozerať tesne pred štartom. Ak si každý deň pozriete jednu časť, tak sériu dopozeráte presne v deň prvých pretekov, 28. marca. Dovtedy si fanúšikovia môžu skrátiť čakanie sledovaním odhalení tohtoročných monopostov, ktoré práve prebiehajú v intervaloch niekoľkých dní.

Streamovací gigant Netflix sa svojou láskou k Formule 1 netají. Aj vďaka dokumentu Drive to Survive sa tento šport dostal do povedomia širšej verejnosti a našiel si nových fanúšikov. Zatiaľ, čo čakáme na uvedenie tretej série, Netflix odobril vznik nového filmu z tohto sveta. Ten rozpovie príbeh o americkom pilotovi F1, ktorý sa zapletie s mafiou a je prinútený stať sa ich únikovým šoférom, aby zachránil svoju rodinu. Veľkým lákadlom je aj herecký ansámbel, ktorého súčasťou je zatiaľ John Boyega a legendárny Robert De Niro.

Máme tu nejakých fanúšikov Formuly 1, ktorí sa tiež nevedia dočkať tretej série a štartu sezóny? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: autosport.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -