Tretia séria Master of None debutuje s trailerom. Hlavnými hviezdami sú Lena Waithe a Naomi Ackie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Šesť rokov od premiéry Master of None dostane seriál novú hlavnú postavu. V predchádzajúcom článku sme vás informovali o tom, že tvorca seriálu Aziz Ansari a jeho postava Dev Shah už viac nebude stredobodom pozornosti. Príbeh bude sledovať jeho najlepšiu priateľku Denise, ktorú stvárňuje Lena Waithe. Tretia séria debutuje s trailerom, zameria sa na modernú love story medzi dvoma ženami.

Partnerkou vo vzťahu bude Alicia, hraná víťazkou ocenenia BAFTA Naomi Ackie (The End of the F***ing World). Témami tretej série budú vzlety a pády manželstva, či existenciálne otázky ohľadom lásky a života. Príbeh napísal Ansari v spolupráci s Waithe, zároveň zrežíroval všetkých päť epizód. Niesť bude názov Master of None Presents: Moments in Love a na streamovacej službe Netflix vychádza 23. mája.

Tretia séria Master of None odhaľuje trailer

Postave Denise bola v druhej sérii venovaná celá epizóda s názvom “Thanksgiving”. Zaoberala sa práve jej sexuálnou orientáciou a získala ocenenie Primetime Emmy. Ansariho návrat do charakteru Deva, ani vo vedľajšej úlohe, zatiaľ potvrdený nebol. To isté platí aj pre vedľajšie postavy vrátane Arnolda alebo Francescy.

O čom je seriál Master of None?

Ansari je okrem predstaviteľa hlavnej úlohy aj tvorcom seriálu v spolupráci s Alanom Yangom (Tigertail). Príbeh sleduje 30-ročného herca Deva Shaha a rozoberá jeho romantické, pracovné či kultúrne skúsenosti. Jednoducho sa pozeráme na každodenný život a problémy človeka, s ktorým sa stotožníte aj vy.

Zatiaľ čo si väčšina jeho kamarátov v strednom veku zakladá rodinu, Dev strieda neúspešné vzťahy a najlepšie miesta na brunch v New Yorku. Druhá séria sa na určitú časť presúva do Talianska, kde Dev nehľadá lásku.. Ale vďaka láske sa učí robiť dokonalé talianske cestoviny. Okrem jedla rieši bežné problémy syna prisťahovalcov, až po vzťah ku starým ľudom.

Zaujal vás trailer a je pre vás tretia séria Master of None atraktívna aj bez Ansariho v hlavnej úlohe? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -