Predohra na tretiu sériu Ricka a Mortyho je vonku! Oplatilo sa čakať na jeden diel?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Tretia séria Ricka & Mortyho sa blíži! Tu je dôkaz

Rick & Morty je legenda. Je to najlepší animovaný seriál všetkých čias. Je to ako keď vyšli Simpsonovci v 89′, ale 1000x lepšie. A už od roku 2013 nám tento seriál robí život príjemnejším. Bežne sa mi stáva, že na facebooku zahliadnem maratón tohto seriálu a nezáleží na tom, že je polnoc. Priority majú prednosť, a tak beží Rick & Morty až do rána. No a 1. apríl 2017 sa zapíše do dejín. Stalo sa niečo neuveriteľné. Tretia série Ricka a Mortyho vypustila do sveta prvá diel!

Rick-Morty-Summer
Zdroj: nerdist.com

Aprílový žartík?

Tvorcovia si povedali, že bude skvelý nápad hodiť prvý diel tretej série Ricka & Mortyho na net a zároveň ohlásiť, kedy uvidíme ďalšie diely. Niektorí ešte stále surfujú po nete netušiac, že vyšiel diel Ricka & Mortyho, a tí čo ho už videli, ostali v úžase. Hlavne z toho, že vôbec mali možnosť ho vidieť. Ale aj z toho, že Rick & Morty nestratil svoj pôvab, to čo ho hnalo dopredu, dokonca ani všetky tie krásne Easter eggy na kultové filmy, ktoré si zaslúžia uznanie. Osobne, ako fanatik tohto seriálu, som mal slzy v očiach keď som dopozeral najnovší diel. A aj napriek tomu, že tretia sérii mala vyjsť už kedysi v roku 2015, tak to čakanie stálo za to. Povedzme si niečo k tomu, o čom to bolo.

screen-shot-2017-04-01-at-7-50-46-pm
Aký film vám pripomína tento obrázok? Zdroj: heavy.com

Čakanie sa vyplatilo

Predpokladám, že keď ste sa dostali už do tohto bodu článku, máte už najnovší diel zhliadnutý. A ak nie, tak bežte, pretože nasledujúcich pár riadkov môže pokaziť zážitok, ktorý vás čaká. Tretia séria (teda v prípade, že toto nebol aprílový žartík) začína v podstate tam, kde skončila druhá séria. Teda, ide len o to, či ste už videli predchádzajúce dve série. Každý jeden diel bol odkazom na nejaký kultový film. Ani tento diel sa tomu nevyhol. Najvýraznejšie prevažuje myšlienka, že nový diel bol crossoverom Star Warsu a Matrixu. Dvoch epických sérií. Rick & Morty je krásny v tom, že už aj keď to vyzerá, že sa pravdepodobne stane niečo dramatické, tak nie. Aj v tomto diele Rick zachraňuje všetku sentimentalitu, ktorá tento diel ohrozuje. No fanúšikov seriálu najviac dostane koniec dielu. Návrat v čase, nostalgia, ktorá vás donúti pozrieť si celý seriál odznova.

 

rickandmorty_COURT
Černobiely náčrt z tretej série. Zdroj: adultswim.com

Kompletná tretia séria k nám dorazí už toto leto, a po viac ako roku a pol sa konečne dočkáme nových dobrodružstiev Ricka a Mortyho! Tešíte sa rovnako ako my? Napíšte nám do komentárov, ako sa vám páčil prvý diel tretej série?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -