NETFLIXSeriály

Castlevania: Ešte nevyšla ani druhá séria a Netflix už pracuje na tretej!

Ako sme rozoberali vo včerajšom článku, nad filmovými adaptáciami hier vládne určitá kliatba. Zatiaľ sme sa totižto nedočkali ani jednej adaptácie, ktorá by nám vyrazila dych. Nuž, preložiť hru do filmu nie je vôbec jednoduchá úloha. Najlepšie sa to doposiaľ podarilo filmu Besnenie s Dwayne Johnsonom, no na druhej strane Tomb Raider, Warcraft či Assassin’s Creed pohoreli. Každopádne, jeden seriál to dokázal so cťou a potvrdil, že sa to naozaj dá spraviť. Máme na mysli Castlevaniu od Netflixu, ktorá adaptuje hernú sériu so začiatkami v roku 1986. Americký animovaný seriál využíva v kresbe prvky anime, no nenechajte sa zmýliť. Túto jazdu si užijú aj tí, ktorí japonské anime naozaj nemusia…

Tretia séria seriálu Castlevania je na ceste!

Prvá séria prišla so štyrmi epizódami ešte začiatkom júla 2017. Po veľkom úspechu bola potvrdená aj tá druhá, ktorá má priniesť až osem častí. Oficiálny dátum premiéry ešte stále nepoznáme, no bolo potvrdené, že sa jej dočkáme už toto leto. Opäť by tak mohla prísť niekedy začiatkom júla. Dôležitou novinkou však je, že Netflix potvrdil aj tretiu sériu a pomaly na nej začnú pracovať! Zatiaľ čo my nepoznáme ani dátum vydania druhej série, tretia je už na ceste. Pozitívne novinky, no nie? Je jasne vidieť, že Netflix tomuto ambicióznemu seriálu naozaj verí!

“Ideme nahrávať tretiu,” odhalil Richard Armitage, ktorý dabuje postavu Trevora Belmonta. “Druhá séria sa ešte ani nevysielala, no my už ideme pracovať na tretej.”

Castlevania recenzia

Hlavná postava série, Trevor Belmont; Zdroj: netflix.com

Pokiaľ by vám tieto úžasné novinky nestačili, Armitage prezradil ešte niečo viac. Presnejšie nám povedal, čo môžeme očakávať od druhej série.

“Draculov syn (Adrian Tepes) a moja postava budú oveľa viac spolupracovať. Myslím si, že jednou z najvzrušujúcejších vecí je to, že naozaj začnú pracovať spolu.”

Tak čo, tešíte sa na ďalšie série Netflix seriálu Castlevania?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár