Seriály

Vieme, kedy sa seriál Riverdale vráti na televízne obrazovky! Akú novú postavu nám tretia séria predstaví?

Každý z nás potrebuje mať v živote seriál, pri ktorom môže jednoducho vypnúť. Či už ide o nespútanú lásku upírov, alebo tínedžerskú drámu plnú intríg. Práve do druhej menovanej skupiny zapadá seriál Riverdale, ktorý sa stal miláčikom stanice CW. Druhá séria je úspešne za nami a naše pocity z nej nájdete v našej recenzii. Každopádne, ako sme vám dali vedieť ešte späť v apríli, seriál bol predĺžený aj pre tretiu sériu. Niet sa však čomu čudovať, finále druhej série predsa jasne nastavilo niektoré dejové linky pre ďalšiu sériu. Naše zhrnutie toho, na čo sa môžeme tešiť v tretej sérii, si prečítate v tomto článku.

Riverdale

comicbook.com

Tretia séria seriálu Riverdale predstaví novú postavu!

Dnes sa však pozrieme na fakt, že sa v Riverdale dočkáme opäť novej postavy. A veru, že bude naozaj dôležitá! Portál That Hashtag Show totižto potvrdil, že do tretej série prichádza postava Evelyn Evernever. Rovnako ako ostatné postavy, aj ona pochádza z komiksovej série Archie Comics, na ktorej je celý seriál založený. Evelyn však nebude hanblivé a sladké dievčatko, ktoré poznáme zo zdrojového materiálu. Podľa kastingových informácií bude Evelyn “tajuplná a zdanlivo všadeprítomná”. Pôjde o takú veľmi divnú susedku Betty Cooper, ktorá by spravila všetko, aby sa s ňou skamarátila. Popis ďalej hovorí, že je na svoj vek veľmi bystrá a má temné tajomstvá, ktoré skrýva pred celým svetom.

Čo je na tomto všetkom najstrašideľnejšie? Producenti seriálu Riverdale hľadali pre túto rolu herečku, ktorá sa podobá na Lili Reinhart (Betty Cooper). Presnejšie potrebovali dievča, ktoré fyzicky pripomína Betty. Ako bolo odhalené v Archie Comics, Evelyn bolo vôbec prvé dievča, ktoré kedy pobozkalo Archieho. Je teda možné, že sa Archie v tretej sérii zamiluje do postavy, ktorá nápadne pripomína Betty? Uvidíme teda, akú drámu prinesie do seriálu.

Tretia séria seriálu Riverdale sa na televízne obrazovky vráti už v stredu, 10. októbra

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár