Vieme, kedy sa seriál Riverdale vráti na televízne obrazovky! Akú novú postavu nám tretia séria predstaví?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Každý z nás potrebuje mať v živote seriál, pri ktorom môže jednoducho vypnúť. Či už ide o nespútanú lásku upírov, alebo tínedžerskú drámu plnú intríg. Práve do druhej menovanej skupiny zapadá seriál Riverdale, ktorý sa stal miláčikom stanice CW. Druhá séria je úspešne za nami a naše pocity z nej nájdete v našej recenzii. Každopádne, ako sme vám dali vedieť ešte späť v apríli, seriál bol predĺžený aj pre tretiu sériu. Niet sa však čomu čudovať, finále druhej série predsa jasne nastavilo niektoré dejové linky pre ďalšiu sériu. Naše zhrnutie toho, na čo sa môžeme tešiť v tretej sérii, si prečítate v tomto článku.

Riverdale
comicbook.com

Tretia séria seriálu Riverdale predstaví novú postavu!

Dnes sa však pozrieme na fakt, že sa v Riverdale dočkáme opäť novej postavy. A veru, že bude naozaj dôležitá! Portál That Hashtag Show totižto potvrdil, že do tretej série prichádza postava Evelyn Evernever. Rovnako ako ostatné postavy, aj ona pochádza z komiksovej série Archie Comics, na ktorej je celý seriál založený. Evelyn však nebude hanblivé a sladké dievčatko, ktoré poznáme zo zdrojového materiálu. Podľa kastingových informácií bude Evelyn „tajuplná a zdanlivo všadeprítomná“. Pôjde o takú veľmi divnú susedku Betty Cooper, ktorá by spravila všetko, aby sa s ňou skamarátila. Popis ďalej hovorí, že je na svoj vek veľmi bystrá a má temné tajomstvá, ktoré skrýva pred celým svetom.

Čo je na tomto všetkom najstrašideľnejšie? Producenti seriálu Riverdale hľadali pre túto rolu herečku, ktorá sa podobá na Lili Reinhart (Betty Cooper). Presnejšie potrebovali dievča, ktoré fyzicky pripomína Betty. Ako bolo odhalené v Archie Comics, Evelyn bolo vôbec prvé dievča, ktoré kedy pobozkalo Archieho. Je teda možné, že sa Archie v tretej sérii zamiluje do postavy, ktorá nápadne pripomína Betty? Uvidíme teda, akú drámu prinesie do seriálu.

Tretia séria seriálu Riverdale sa na televízne obrazovky vráti už v stredu, 10. októbra

ZDROJlooper

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -