Prvý trailer na 3. sériu Sex Education od Netflixu nenaznačuje pre hlavných hrdinov príbehu nič dobrého

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Existuje snáď lepšie miesto pre dospievajúce deti ako druhý stupeň britskej školy Moordale? Podľa slov novej riaditeľky Hope Haddenovej (Jemima Kirke) veru ani nie a najnovší trailer na tretiu sériu Sex Education sprevádza naozaj divná atmosféra.

Nová ženská postava na prvý dojem pôsobí skôr viac ako hlavný záporák série a po odchode Mr. Groffa (Alistair Pietre) čakajú všetkých študentov rušné chvíle. Čo všetko si pre nás Netflix pripravil zatiaľ netušíme, ale bude na čo pozerať. Očakávaná tínedžerská americko-britská dráma dorazí na malé obrazovky 17. septembra 2021.

Prvý trailer na tretiu sériu Sex Education:

Tretia séria sa začína na začiatku nového školského roka s množstvom neukončených zápletiek z poslednej série, ktoré sa ledva ledva dajú spočítať na prstoch rúk. Otisova matka Jean (Gillian Anderson) čaká dieťa, Adam (Connor Swindells) chodí s Ericom (Ncuti Gatwa), Otis (Asa Butterfield) príde o panictvo s nesprávnou a z Aimee (Aimee Lou Wood) sa stáva zatrpknutá feministka.

Počas druhej série sa toho samozrejme udeje oveľa viac a jej záver sa medzi tie najobľúbenejšie momenty seriálu určite nezaradí. Kvalitou je to extrém, ale pocitovo sme dostali nechutne studenú sprchu. Otisova hlasová správa pre Maeve (Emma Mackey) totižto skončila neprávnom v zlých rukách chamtivého Isaaca (George Robinson). Takýto koniec si pravdepodobne nikto z nás nepredstavoval a tvorcovia to budú musieť napraviť.

Tretia séria Sex Education trailer
Zdroj: bt.com

Čo očakávať v tretej sérii?

Tretia séria prinesie pár nových tvárí. Pôjde o Petra Groffa, úspešného brata riaditeľa školy pána Groffa, ktorého si zahrá herec Jason Isaacs. Ďalším prírastkom do rodiny bude herečka Jemima Kirke. Tá si zahrá novú riaditeľku školy Hope, ktorá nahradí pána Groffa vo funkcii. Predtým dokonca na tejto škole študovala a tak má so školou veľké plány – chce jej opäť priniesť slávu a napraviť zničenú reputáciu.

A nakoniec nebinárny umelec Dua Saleh si zahrajú postavu menom Cal. Pôjde o nebinárneho študenta, ktorý bude zrejme kuť plány s novou pani riaditeľkou. Ohľadom starých hercov, očakáva sa, že väčšina sa vráti do svojich úloh, hlavne čo sa študentov týka. O deji sa toho veľa nevie, no vraj môžeme očakávať, že medzi druhou a treťou sériou bude menší časový odskok.

Postavy sa tak za ten čas jemne vyvinú a zmenia, a podľa niektorých hercov bolo vďaka tomu hranie zaujímavejšie. Poznať dej je ťažké aj preto, lebo seriál sa zameriava na viacero postáv, ktoré musia riešiť svoje problémy a inak tomu nebude ani v novej sérii. Tešiť sa tak môžeme zrejme na ďalšie (nielen) sexuálne problémy, ktoré bude Otis pomáhať riešiť. Všetko sa dozvieme už začiatkom jesene, takže nikam neodchádzaj, pretože nový plnohodnotný trailer by mohol doraziť už budúci mesiac.

Tretia séria seriálu Sex Education odhalila prvý trailer. Dočkáme sa konečne toho, čo očakávame už niekoľko rokov? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentári.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -