Tretia séria Stranger Things prichádza s dátumom vydania, novým teaserom a plagátom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Netflix si pre nás pripravil novoročný darček! Pred troma týždňami sme vám písali o príchode prvého teaseru na tretiu sériu seriálu Stranger Things, ktorý zároveň odhalil aj názvy epizód. Vynechal však jednu veľmi podstatnú vec – dátum vydania. Už nejaký ten čas sme však predpokladali, že novú sériu uvidíme niekedy okolo leta roku 2019. A naše teórie boli správne.

Netflix totižto presne o polnoci, počas osláv nového roka vydal ďalší teaser, tentokrát aj s vôbec prvým plagátom. Nechýbalo ani oficiálne ohlásenie vydania, ktoré padlo na 4. júl 2019! Presne v tento deň sa tak môžeme tešiť na 8 nových častí, ktorých názvy znejú nasledovne:

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Lifeguard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt

Jedno leto dokáže zmeniť všetko. Týmto mottom sa riadi ako nový teaser, tak aj prvý plagát. Čo to môže pre postavy a mestečko Hawkins znamenať? Príbeh sa presunie do roku 1985 a v novej ukážke a na plagáte sa taktiež oslavuje nový rok. Teaser je pomerne kryptický a ukazuje odpočítavanie do nového roku na Time Square v New Yorku.

Na plagáte zas môžeme vidieť naše obľúbené postavy Willa, Lucasa, Dustina, Max a hlavne Mikea a Eleven, ktorí sa držia za ruky. El má opäť dlhšie vlasy a vyzerá to tak, že jej „románik“ s Mikeom naberie na obrátkach. Po dvoch teaseroch by tak už onedlho mohol prísť aj plnohodnotný hraný trailer, na ktorý všetci tak urputne čakáme.

O čom bude tretia séria Stranger Things?

Deti v seriáli čaká ďalší časový skok, pričom sa presunú na strednú školu. Producent seriálu Shawn Levy taktiež potvrdil aj to, že Eleven a Kali nie sú jediné experimenty na svete. Tretia séria sa tak určite bude zaoberať hľadaním ostatných podobných detí.

Čakať nás má aj nový záporák, ktorý konečne nebude robiť zle iba Willovi Byersovi, takže si bude môcť trocha vydýchnuť. Mind flayer/Tieňové monštrum je však stále medzi nami a je otázne, či je ešte nejakým spôsobom prepojené s Willom. Ohľadom potencionálnych nepriateľov sme dokonca napísali aj samostatný článok, ktorý určite stojí za prečítanie.

Tak čo, tešíte sa na leto? Chýbala vám nová séria počas tejto halloweenskej sezóny?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -