Na tretiu sériu Stranger Things si počkáme o čosi dlhšie, no vieme kedy ju uvidíme!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Streamovacia platforma Netflix vyprodukovala mnoho výborných originálnych seriálov, pričom medzi tie najúspešnejšie patrí práve Stranger Things. Prvej série sme sa dočkali ešte v lete roku 2016, kedy si tento mysteriózny seriál obľúbilo milióny divákov. Po neuveriteľnom úspechu prišla rok na to druhá séria, ktorá premiérovala na Halloween 2017. Samotný koniec druhej série tohto fenoménu nám naznačil to, že sa dočkáme pokračovania. Logicky by teda dávalo zmysel, že sa tretej série dočkáme už tento rok. Pred nejakým časom sa však začalo povrávať, že sa pokračovania tento rok určite nedočkáme. Nuž, máme pre vás dobrú, ale aj zlú správu. Začneme teda zlou, aby sme vám potom mohli napraviť chuť.

Zdroj: eq.com

Tretia séria Stranger Things nepríde tento rok

Je to oficiálne: Netflix potvrdil, že sa premiéra tretej série oneskorí, takže ju nemôžeme očakávať tento rok. Tvorcovia chcú totižto vytvoriť niečo väčšie, než to, čo sme videli minulý rok. Seriál Stranger Things dokázal za tie roky narásť do takej veľkosti, že sa to nedá stihnúť za jeden krátky rok. Chcú si na to nechať viac času, aby to dopadlo dobre. A čo hovorí ta dobrá správa? Dozvedeli sme sa, kedy si približne tretiu sériu pozrieme. Osem častí by malo prísť už v lete roku 2019, čo nám zanecháva ešte rok čakania. „Myslím si, že to bude fantastická séria,“ Odkazuje hlava originálneho obsahu na Netflixe, Cindy Holland. „Naozaj sa na ňu oplatí čakať.

Začiatkom tohto mesiaca sme sa dokonca dočkali vôbec prvého teaseru, ktorý slúži ako reklama na nový obchodný dom Starcourt Mall v Hawkinse. Prvá ukážka nám dáva jasne najavo, že sa ešte hlbšie ponoríme do zasadenia 80. rokov. Taktiež nám možno prezradila, že si Steve Harrington (Joe Keery) našiel novú brigádu. Uvidíme. O nadchádzajúcej sérii seriálu Stranger Things sa viac dočítate na tomto vlákne!

Zdroj: www.deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -