Tretia séria Stranger Things dostala od Netflixu zelenú! Čo to pre seriál znamená?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Tohtoročný Halloween so sebou priniesol druhú sériu milovaného seriálu Stranger Things. Jej koniec nám jasne napovedal, že sa určite dočkáme ďalšej sezóny. Tieňové monštrum, nazývané aj „The Mind Flayer“ svoje posledné zobohom ešte totižto nepovedalo. Doposiaľ však nič nebolo oficiálne potvrdené – Netflix nevydal správu o obnovení seriálu Stranger Things pre tretiu sériu. To sa však dnešným dňom zmenilo, pretože streamovacia služba dala tretej sérii oficiálne „zelenú„! Produkcia sa tak pomaly ale isto môže začať. Na presný dátum, alebo dokonca rok vydania si však ešte chvíľu budeme musieť počkať. Poďme sa však spolu pozrieť na pár vecí, ktoré o tretej sérii už vieme!

Nová príšera dala našim hrdinom opäť zabrať
Zdroj: empireonline.com

Tretia séria Stranger Things

Nedávno sme si pre vás pripravili článok o tom, proti komu sa parta detí postaví v tretej sérii.  Prečítať si ho môžete na tomto odkaze. Dr. Martin Brenner je totižto medzi živými a vyzerá to tak, že Mind Flayer nebude jediným záporákom. Čo však o tretej sérii ešte vieme? Napríklad to, že písanie scenáru je v plnom prúde a opäť bude obsahovať to, čo chcú fanúšikovia. Jednou z takých vecí je práve budúcnosť pre Billyho a Karen Wheelerovú, matku Mikea. Nie je však potvrdené, či medzi nimi niečo uvidíme. Inou zaujímavou vecou je to, že sa dočkáme ďalšieho časového posunu – Príbeh série totižto nikdy neukáže deti mladšie, ako naozaj sú. V tom prípade by sa mala partia dostať na strednú školu a seriál by mal obsadiť nových učiteľov.

Ako potvrdil Levy, Eleven a Kali nie sú jediné „čísla“. V tretej sérii ich tak možno budeme hľadať a uvidíme viac experimentov s inými schopnosťami. A ktorí herci a postavy by sa mali vrátiť? Uvidíme známe mená – Winona Ryder ako Joyce Byers, David Harbour ako Šerif Jim Hopper, Finn Wolfhard ako Mike Wheeler, Noah Schnapp ako Will Byers, Millie Bobby Brown ako Eleven, Caleb McLaughlin ako Lucas Sinclair, Gaten Matarazzo ako Dustin Henderson, Cara Buono ako Karen Wheeler, Natalia Dyer ako Nancy Wheeler, Charlie Heaton ako Jonathan Byers, Joe Keery ako Steve Harrington, Dacre Montgomery ako Billy, a Sadie Sink ako Max. Sme zvedaví, či opäť uvidíme aj nejaké nové postavy.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -